چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار کردستان:

برای مقابله با بیماری کرونا همه باید به رعایت پروتکل‌های بهداشتی متعهد باشیم

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: برای مقابله با بیماری کرونا همه باید به رعایت پروتکلهای بهداشتی متعهد باشیم.
 برای مقابله با بیماری کرونا همه باید به رعایت پروتکل‌های بهداشتی متعهد باشیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال ظهر امروز دراولین جلسه کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان های مردم نهاد در محل سالن جلسات معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان با بیان این  مطلب اظهار داشت: با توجه به شیوع  بیماری کرونا در شرایط سخت تحریم ضروریست همه دستگاه‌های اجرایی و انجمن های مردم نهاد با تمام توان برای حمایت اقشار جامعه وارد عرصه شوند.
وی افزود: در این شرایط بایستی به نحوه شایسته از ظرفیت‌های مردمی و خیرین استفاده کرده و به یاری افراد کم بضاعت جامعه بشتابیم تا از این شرایط سخت به سلامت عبور کنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در بخشی دیگر از سخنانش بیماری کرونا را امری آزاردهنده دانست و تصریح کرد: همه باید با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکلهای بهداشتی مقابله با کرونا از شیوع این بیماری در جامعه جلوگیری کنیم.
وی تاکید کرد: مقام معظم رهبری نیز همواره بر ضرورت اتحاد مردم و مسئولان برای کاهش میزان گسترش بیماری کرونا در کشور تاکید داشته و حتی رهبر انقلاب نیز برنامه‌های ماه مبارک رمضان را هم از طریق ویدئو کنفرانس برگزار می کند.
  خوش اقبال ابراز داشت: برخوردهای سلیقه ای در مسیر مقابله با بیماری کرونا بسیار خطرناک بوده و بنابراین مقابله با این بیماری حتما باید به صورت جدی و با رعایت موازین بهداشتی و پیشگیرانه دنبال شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان درپایان ازانجمن‌های مرد می خواست که کمک‌های خویش را بیشتر به سمت خانواده های درگیر اعتیاد سو سوق دهند تا در این شرایط سخت بدون حامی نباشند.

 

بازدید [ 3477 ]
برچسب ها