چهار شنبه 30 مهر سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان:

بزودی اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کردستان عملیاتی می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: بزودی اجرای طرح اقدام ملی مسکن همزمان با سراسر کشور در استان کردستان نیز عملیاتی می شود.
 بزودی اجرای طرح اقدام ملی مسکن در کردستان عملیاتی می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی ظهر امروز در جلسه شورای مسکن استان کردستان در محل دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: با هدف تسریع روند اجرای طرح اقدام ملی مسکن بزودی با جانمایی و مکان یابی اراضی عملا عملیات اجرایی طرح در کردستان آغاز می شود.
وی افزود: در این راستا اداره کل راه و شهرسازی استان در اسرع وقت نسبت به ساماندهی و شناسایی متقاضیان ثبت نام شده و واگذاری زمین اقدام تا مراحل بعدی طرح توسط متقاضیان و مجریان آغاز شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان خاطرنشان کرد: در این رابطه ضروریست متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن با تکمیل و واریز آورده خود در اسرع وقت نسبت به افتتاح حساب در بانک مسکن اقدام تا در ردیف واجدین شرایط طرح اقدام ملی لحاظ شوند.
ملکی در پایان گفت: در حوزه مسکن مهر نیز با برنامه ریزی به عمل آمده کلیه واحدهای باقی مانده در سطح استان در دولت تدبیر و امید با همکاری دستگاههای خدمات رسان و بانک های عامل و مجریان و مشارکت متقاضیان تعیین تکلیف و به صاحبان واحدها تحویل داده می شود.


بازدید [ 73701 ]
برچسب ها