چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

خوش‌اقبال؛

بهره‌گیری از توان سمن‌ها، راهکار موثر مقابله با شیوع کرونا/ اعمال محدودیت در پارک‌های کردستان در روز ۱۳ فروردین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، بهره گیری از توان سمن ها، احزاب، گروه ها و رسانه ها را راهکاری مناسب در مقابله با شیوع کرونا در استان عنوان کرد.
 بهره‌گیری از توان سمن‌ها، راهکار موثر مقابله با شیوع کرونا/ اعمال محدودیت در پارک‌های کردستان در روز ۱۳ فروردین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در جلسه ویدئو کنفرانس معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با معاونین سیاسی استانداری ها که با موضوع بررسی طرح فاصله گذاری اجتماعی دستورکار کاهش زنجیره شیوع کرونا، برگزار شد، گفت: با توجه به اینکه در کردستان ۵۴۰ سمن فعال داریم از توان آنها برای مقابله با شیوع کرونا استفاده کردیم که کارکرد خوبی داشته است. 
وی استفاده از توان سمن ها، احزاب، گروه ها و رسانه ها را در کنار اطلاع رسانی های صدا و سیما، راهکاری مناسب در مقابله با شیوع کرونا در استان عنوان کرد. 
خوش اقبال همچنین به بومی سازی و ابلاغ دستورالعمل فاصله گذاری اجتماعی به دستگاه های استان و پیگیری اجای آن اشاره کرد. 
اعمال محدودیت در پارک های کردستان در روز ۱۳ فروردین
شایان ذکر است، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در ادامه این جلسه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه اولویت حفظ سلامت جامعه است، خاطرنشان کرد: با افرادی که دستورالعمل های اعلام شده را رعایت نکنند، برخورد می شود. 
وی با بیان اینکه با شادی و تفریح مردم مخالف نیستیم اما تجمعات خطرناک است، از اعمال محدودیت بر پارک ها و اماکن تفریحی در روز ۱۳ فروردین خبر داد و به شهروندان کردستانی توصیه کرد در این یا در خانه بمانند یا در صورت خروج از منزل، از تشکیل جمع های خانوادگی بپرهیزند.

بازدید [ 111435 ]
برچسب ها