چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

درخواست استاندار از مردم کردستان:

تا عادی شدن شرایط از تجمعات خودداری کنید

استاندار کردستان ضمن تقدیر از همراهی خوب مردم در رعایت فاصله اجتماعی خواستار ادامه این همکاری و اجتناب از تجمعات تا عادی شدن شرایط شد.
 تا عادی شدن شرایط از تجمعات خودداری کنید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در هشتمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا، اظهار داشت: این همراهی و همدلی برای حفظ سلامت جامعه بوده و تا زمان رفع مشکل به این همکاری و رعایت حداکثری نیاز داریم. 
وی با اشاره به نزدیکی نیمه شعبان، از مردم خواست برای ادای نذورات خود به جای برگزاری مجالس به نیازمندان کمک کنند. 
 اقناع به جای جریمه در برخورد با مردم
مرادنیا از نیروی انتظامی و سازمان صمت استان خواست در این شرایط در جریمه رانندگان و پلمپ مغازه ها حداکثر مدارا را داشته باشند و بیشتر سعی در اقناع به جای جریمه داشته باشند. 
استاندار کردستان ضمن تاکید بر اینکه فعالیت واحدهای تولیدی باید ضمن رعایت شرایط و دستورالعمل های بهداشتی ادامه یابد تا چرخه تولید با بحران مواجه نشود، افزود: هماتطور که حفظ تولید مهم است، حفظ سلامت کارمندان و کارگران این واحدها مهمتر است. 
وی با اشاره به فراهم شدن نقاهتگاه با همکاری سپاه و علوم پزشکی استان خواستار قرنطینه شدن افراد نیازمند در این مکان شد و تاکید کرد: باید توجه شود ۱۰% هزینه درمان از افراد نیازمند اخذ نشود تا دلیلی برای عدم مراجعه آنان به بیمارستان نباشد. 
مرادنیا همچنین بر لزوم فعالیت پروژه های عمرانی تاکید کرد و گفت: مبادا درگیر کرونا باشیم و همه کارهای مملکت تعطیل شود، همانطور که تولید به قوت خود باقیست کارهای عمرانی هم باید باقی باشند تا بتوانیم به وعده هایی که به مردم داده ایم عمل کنیم. 
وی همکاری و کمک NGOها، اصناف و خیرین را نشانه حس انساندوستی آنان دانست و از اینکه در این شرایط بی تفاوت نبوده و در کنار مردم ماندند از آنها تقدیر و تشکر کرد
استاندار همچنین از همکاری کلیه دستگاه های نظامی، انتظامی، امنیتی، اجرایی، دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان، صدا و سیما و رسانه های استان که در مقابله با بیماری کرونا و آگاهی بخشی به مردم تلاش کرده اند تشکر و ابراز امیدواری کرد، این تلاش ها با همین روحیه ادامه یابد.

بازدید [ 96501 ]
برچسب ها