چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

تبریک استاندار کردستان به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)

استاندار کردستان در پیامی ولادت با سعادت حضرت قائم (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان را تبریک گفت.
 تبریک استاندار کردستان به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ متن پیام بهمن مرادنیا به این شرح است:
امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل خون شهیدان و فداکاری ایثارگران و تلاش قابل تحسین و درایت و تدبیر هوشمندانه مجموعه گمنام و با اخلاص و توانمندی است که با مبارزه بی امان با ترفندهای دشمنان اسلام، پاسداری از کیان ایران اسلامی را سرلوحه کار خود قرار داده اند.
سربازان گمنام امام زمان (عج) فداکارانه با تلاشی که کمتر انعکاس رسانه‌ای پیدا می‌کند با انواع خطرها روبه‌رو شده و بسیاری از توطئه‌ها را خنثی می‌کنند و همواره آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان آورده اند.
هرسال، همزمان با ایام برگزاری جشن های شعبانیه و نیمه شعبان، هفته بزرگداشت مجاهدت های سربازان گمنام امام زمان (عج) نامگذاری شده است؛ دلیرانی که سینه ی ستبرشان مزین به مدال پر افتخار گمنامی یوسف زهرا (س) است.
عزیزانی که همه ی هجمه های پیچیده و نقشه های خطرناک دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت سر افراز ایران اسلامی را خنثی نموده و امروز آسایش، امنیت و آرامش جامعه که مبنای رشد و بالندگی و توسعه ی همه جانبه کشور است مرهون همت امنیت آفرین این فرزندان سرافراز میهن اسلامی است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای گرانقدر عرصه امنیت وآرامش وپایداری، میلاد فرخنده مصلح بشریت را به تمامی مسلمانان، خصوصا مردم شریف و ولایتمدار استان کردستان و سربازان گمنامش تبریک عرض نموده  از خداوند متعال مزید توفیقات سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) را مسألت می نمایم .


بازدید [ 104994 ]
برچسب ها