پنج شنبه 27 خرداد سال 1400

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون عمرانی استاندار کردستان

حفظ جان مردم اولویت ایمن سازی راههای کردستان است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: حفظ جان مردم اولویت بحث ارتقاء وضعیت ایمن سازی راههای مواصلاتی استان کردستان است.
 حفظ جان مردم اولویت ایمن سازی راههای کردستان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی ظهر امروز در ششمین جلسه کمیسیون ایمنی و کاهش سوانح رانندگی راههای استان کردستان با بیان مطلب اظهار داشت: حفظ جان مردم و مسافران در اولویت ایمن سازی راههای استان بوده و مناسب سازی و نصب علائم و تابلوهای راهنمایی و هشداری مطابق استانداردهای راهسازی بایستی با جدیت در دستور کار قرار گیرد.
وی افزود: در این راستا پلیس راهها، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای  و نیز اداره راه و شهرسازی استان کردستان موظفند نسبت به انجام تعهدات خود در زمینه ارتقاء وضعیت جاده ای و نیز در زمینه ایمن سازی، نصب تابلو و علائم راهنمایی و هشداری اقدامات لازم را به عمل آورند.
ملکی خاطر نشان کرد: متاسفانه در چند سال اخیر با وجود اقدامات ایمن سازی انجام شده در حوزه راههای استان شاهد بروز برخی تصادفات و سوانح جاده ای هستیم که منجر به فوت و جراحات بدنی شده  که ضروریست همه تدابیر ایمن سازی جاده ای را با جدیت پیگیری شود تا کاهش میزان تلفات جاده ای در استان را شاهد باشیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در ادامه سخنان خود با اشاره به فرارسیدن فصل زمستان از دستگاههای امدادرسان و اورژانسی استان خواست تا اقدامات لازم را برای تامین امکانات و تجهیزات امدادی و پیش بینی اماکن مناسب جهت اسکان مسافران گرفتار و در راه مانده احتمالی در راههای استان را مهیا کنند.
وی در پایان بر لزوم تسریع در روند توسعه و نصب دکلهای جدید اپراتورهای تلفن همراه در مسیرهای ارتباطی با هدف ارائه خدمات بهترمخابراتی به مردم شریف استان تاکید کرد.
 بازدید [ 13338 ]
برچسب ها