دو شنبه 11 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

استاندار کردستان

حل مشکلات معلولین باید به مطالبه اصلی آنها از جامعه تبدیل شود

استاندار کردستان گفت: بیان مشکلات این قشر و رسیدگی به آن نباید فقط به یک روز خلاصه شود بلکه می طلبد همواره با این افراد بوده و در مناسبت های مختلف از نظرات و توانمندی های آنان بهره گرفته شود.
 حل مشکلات معلولین باید به مطالبه اصلی آنها از جامعه تبدیل شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا شامگاه شنبه در مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولین در محل سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی و هنری سنندج  با بیان این مطلب اظهار داشت: با وجود کاستی ها و ضعف های موجود در حوزه های مختلف برای تسهیل امور زندگی معلولان  اقداماتی نیز انجام شده که باید بیان شود.
وی افزود: انتخاب مشاور معلولان در استانداری و سایر دستگاه های اجرایی استان ورود برای حل مشکل این قشر از جامعه است بنابراین در زمینه مناسب سازی به عنوان یکی از مطالبات اصلی جامعه معلولان نیز تلاش می کنیم هزینه ای در اعتبارات دولتی سال 98 لحاظ شود.
استاندار کردستان ضمن اشاره به این مطلب که کاستی های زیادی در تمام بخش ها از جمله رسیدگی به امور معلولان وجود دارد، گفت: مشکلات این قشر با جدیت پیگیری شده و برای رفع آن تلاش می شود.
مرادنیا با بیان اینکه همت و تلاش مدیران استان رفع مشکلات و کاستی های حوزه معلولان است، افزود: هر چند شاید دیر به این حوزه ورود پیدا کرده ایم اما تمام توان خود را در این زمینه به کار می بندیم تا گره ای از مشکلات این قشر باز شود.
وی خاطر نشان کرد: هیچ کس حق ندارد با دیده ترحم به معلولان نگاه کند وهمه ما همواره در کنار شما بوده و همراه و یاورتان در انجام کارها هستیم.
استاندار کردستان در پایان گفت: همه نه برای تمکین به قانون بلکه بخاطر انسان دوستی برای حل مشکلات همدیگر تلاش کنند.


بازدید [ 467799 ]
برچسب ها