شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار؛

خون پاک شهید سردار سلیمانی درخت مقاومت را تنومندتر خواهد ساخت

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: ریخته شدن خون پاک شهید سردار سلیمانی موجب تنومند شدن درخت مقاومت و نیز زمینه ساز تقویت اتحاد و همبستگی در جهان اسلام می شود.
 خون پاک شهید سردار سلیمانی درخت مقاومت را تنومندتر خواهد ساخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت شهادت حاج قاسم سلیمانی سردار رشید اسلام به دست استکبار جهانی در محل سالن شهدای گمنام استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی مصیبتی جبران ناپذیر برای جبهه مقاومت است اما بدون شک از هر قطره خون این شهید همام هزاران سردار دیگر برای ادامه این راه خواهند رویید.
وی افزود: بدون شک با برگزاری مراسمات مختلف  قادر به تبیین و اعلام خدمات این سردار شهید نیستیم اما باید سعی کنیم با برنامه ریزی مدون مراسمی در شان ایشان برگزار و خدماتی آشکار ایشان را بازگو کنیم.
خوش اقبال در پایان خاطر نشان کرد: بسیاری از خدمات سردار سلیمانی بنا به علت های مختلف را شاید نتوان بیان کرد اما تقویت حزب الله، جبهه مقاومت و نابودی داعش از جمله خدماتی است که می توان آن را به همه جهانیان اعلام کرد.
همچنین در این جلسه مصوب شد که با حضور مردم شهیدپرو و همیشه در صحنه کردستان روز یکشنبه ۱۵ دی از ساعت ۱۰ صبح همزمان با سومین روز از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع سنندج مراسم گرامیداشت آن شهید برگزار شود.


بازدید [ 353856 ]
برچسب ها