چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار کردستان

رعایت اصول پدافند غیر عامل باید درجامعه نهادینه شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: لزوم رعایت اصول و مباحث پدافند غیر عامل باید درجامعه باید نهادینه شود و جنبه های مختلف زیرساختهای پدافند غیر عامل باید برای ارتقا آگاهی مردم به صورت اصولی اطلاع رسانی شود.
  رعایت اصول پدافند غیر عامل باید درجامعه نهادینه شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل پدافند غیر عامل استان کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: حوزه پدافند غیر عامل حوزه ای است که نیاز به کار کارشناسی با پشتوانه علمی دارد که لازم است کلیه دستگاههای اجرایی نسبت به این موضوع حساسیت داشته باشند.

وی افزود: نظارت بر ملاحظات پدافند غیر عامل در پروژه های اجرایی و همچنین فرهنگ سازی و اطلاع رسانی با مشخص نمودن جامعه هدف از جمله اقداماتی است که در این حوزه باید با جدیت دنبال شود.

خوش اقبال تصریح کرد: اداره پدافند غیر عامل در واقع مجموعه ای است که ایجاد هماهنگی  و هم افزایی بین فعالیت دستگاههای اجرایی را باید اولویت خود قرار دهد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در خاتمه گفت: لازمه این امر تعامل، همراهی و همکاری با سایر دستگاههای اجرایی و نیز اجرای دقیق سیاست ها و برنامه های ابلاغی می باشد.

 

بازدید [ 15903 ]
برچسب ها