چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار کردستان

طرح پیشگیرانه فاصله گذاری اجتماعی هوشمند با جدیت اجرا می‌شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی با تبدیل شدن به طرح فاصله گذاری هوشمند با جدیت اجرا می شود.
 طرح پیشگیرانه فاصله گذاری اجتماعی هوشمند با جدیت اجرا می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال امروز در گفتگو با خبرنگار ما با بیان این مطلب اظهار داشت: با استنادبه تصمیمات ستاد ملی مبارزه با ‌کرونا و لزوم اجرای دقیق اقدامات پیشگیرانه جهت مقابله با این بیماری باید مردم همچنان به توصیه های بهداشتی توجه کرده و ازترددهای غیر ضروری در داخل شهرهای استان خودداری کنند.
وی افزود: در این رابطه تردد خودرو ‌بین استان ها تا ۳۰ فروردین ممنوع خواهد بود و با هرگونه تخلف با قاطعیت برخورد می شود.
خوش اقبال خاطر نشان کرد: در چارچوب ‌طرح فاصله گذاری هوشمند ، کسب و کارهای متوسط و کم‌ ریسک دراستان با رعایت ‌پروتکلهای بهداشتی از ۲۳ فروردین ماه می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.
 رئیس کمیته امنیتی ،اجتماعی وانتظامی استانی ستاد مدیریت بیماری کرونا ادامه داد: در راستای طرح‌مذکور کسب وکارهای سنگین همچنان تا ۳۰ فروردین تعطیل ادارات دولتی استان نیز از ۲۳ فروردین با دو سوم نیروها به فعالیت خود ادامه می دهند.
وی در بخشی دیگر از سخنانش به نحوه زمان آغاز فعالیت اداری در استان نیز گفت: ساعت کار اداری از ۲۳ فروردین و از ساعت‌۷ صبح الی ۱۴ خواهد بود.
خوش اقبال تاکید کرد: فعالیت آموزشی درمقطع کارشناسی و مدارس استان نیز تا ۳۰ فروردین تعطیل می باشد.
وی در پایان گفت: اماکن مقدسه همانند گذشته فعلاً تا ۳۰ فروردین تعطیل خواهند بود.

 

بازدید [ 9462 ]
برچسب ها