سه شنبه 7 بهمن سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

مدیر کل دفتر بازرسی، عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان

مدیران از طریق شماره تلفن 111 به صورت مستقیم پاسخگوی مردم کردستان خواهند بود

مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان گفت: سامانه تلفن مستقیم و همگانی 111 جهت ارتباط مردم با مدیران دستگاههای اجرایی استان آغاز بکار کرد.
 مدیران از طریق شماره تلفن 111 به صورت مستقیم پاسخگوی  مردم کردستان خواهند بود

به گزارش پایگاه اطلاع اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ مسعود روحانی امروز در خصوص راه اندازی این سامانه در محل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: به منظور زمینه سازی و شناساندن قابلیتهای سامانه الکترونیکی ارتباط مردمی و دولت ( سامد) از تاریخ ششم بهمن ماه سالجاری و از طریق شماره تلفن همگانی 111 مردم استان می توانند درخواستها و مشکلات خود را با مدیران دستگاههای اجرایی استان بصورت تماس تلفنی مستقیم درمیان بگذارند.
وی افزود: این سامانه با عنایت به دستورات استاندار محترم کردستان و نیز تاکید مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری مبنی بر استفاده بهینه از این دستاورد در جهت ارتباط آسان و سریع مردم و مسئولین در نظر گرفته شده است.
روحانی ادامه داد: در این راستا و بر طبق برنامه زمان بندی که متعاقبا اعلام می شود در هر روز یکی از مسئولین ادارات استان در مرکز فوق حضور یافته و بصورت مستقیم پاسخگوی سوالات تلفنی مردم شریف استان خواهد بود.
مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان تصریح کرد: پس از آغاز بکار رسمی این سامانه در استانداری در ادامه در شهرستان های تابعه نیز فرمانداران و مدیر دستگاههای اجرایی نیز از طریق این شماره تماس آماده پاسخگویی مستقیم تلفنی مردم همیشه در صحنه استان می باشند.
وی در پایان تاکید کرد: دراین رابطه و به منظور آشنایی و آگاهی مردم شریف استان اطلاع رسانی لازم در فرمانداریها و دستگاههای اجرایی استان برای تسهیل در ارتباط مردم با مسئولین استان صورت خواهد گرفت.

بازدید [ 772236 ]
برچسب ها