سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

فیروزی عنوان کرد:

مردم از تامین کالاهای اساسی مطئن باشند/رسانه‌ها نقش خود را در آرامش بخش به جامعه ایفا کنند

️معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان به مردم اطمینان داد در تامین کالاهای اساسی مشکلی پیش نخواهد آمد و لازم است رسانه‌ها در ایجاد آرامش در جامعه نقش خود را ایفا کنند.
 مردم از تامین کالاهای اساسی مطئن باشند/رسانه‌ها نقش خود را در آرامش بخش به جامعه ایفا کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استاندار کردستان؛ حسین فیروزی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کردستان با بیان اینکه وضعیت کالاهای اساسی در کشور و استان نامطلوب نیست گفت: تلاطم و تغییر نرخ ارز همه بخش‌های اقتصادی را تحت تاثیر قرار داده است که یکی از آن موارد جو روانی جامعه است.

وی وظیف کارگروه تنظیم بازار را تامین کالاهای اساسی برای ایجاد تعادل در بازار دانست و گفت: کارگروه این اطمینان را به مردم می‌دهد که با توجه به موجودی انبارها کالاهای اساسی تامین شده و خواهد شد.

فیروزی همچنین رسانه‌ها و صداوسیما را به ایجاد آرامش در جامعه و اطلاع رسانی درست توصیه کرد و افزود: برخورد برخی رسانه‌ها با مسایل اقتصادی یک طرفه است و گاها در گزارشات خود یک طرفه به قاضی می‌روند.

معاون اقتصادی استاندار کردستان تاکید کرد: رسانه‌ها باید به وظایف حرفه‌ای و اخلاقی خود عمل کنند و در شرایط موجود آگاهانه عمل کنند.

وی همچنین به تلاش‌های شبانه‌روزی و همه جانبه دولت برای تامین نیازهای مختلف کشور اشاره کرد و افزود: در موضوعات مختلف نظیر تامین لاستیک برای ماشین‌های سنگین جلسات زیادی با حضور مقامات ارشد کشور برگزار شده و نتایج خوبی نیز حاصل شده است.

فیروزی تاکید کرد: بی شک مسیر توسعه در هر کشوری از دل ثبات و آرامش می‌گذرد و رسانه‌ها در این رابطه باید به رسالت خود عمل کنند.


بازدید [ 38133 ]
برچسب ها