شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

مردم و مسئولان بسیجی با همدلی از آزمون مهم انتخابات با سربلندی بیرون می آیند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مردم و مسئولان بسیجی با همدلی و همراهی یکبار دیگر از آزمون مهم انتخابات با سربلندی بیرون می آیند.
 مردم و مسئولان بسیجی با همدلی از آزمون مهم انتخابات با سربلندی بیرون می آیند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال صبح امروز در جلسه آیین تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج کارمندان استان کردستان در محل سالن شهدای گمنام استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: ما به عنوان بسیجیان راه انقلاب باید با پیروی از راه امام راحل و منویات مقام معظم رهبری یاد و خاطر سردار سلیمانی و شهدای انقلاب را گرامی بداریم.
وی افزود: حضور شما باشکوه شما در راهپیمایی 22 بهمن ضمن دفاع از آرمان های انقلاب موجب شد تا همه مجددا بر اهمیت ادامه راه و تفکر شهید سردار سلیمانی تاکید کنند.
خوش اقبال گفت: تشییع جنازه بی نظیر شهید سلیمانی نشان ازمردمی بودن آن شهدی داشت و در واقع چیزی دیگری نمی تواند انسان را تا این اندازه محبوب کند و این حضور میلیونی در کشور نشان می دهد اگر در کنار و با مردم باشیم و مثل مردم زندگی کنیم در نهایت می توانیم در دل مردم جایی بگیریم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ادامه داد: راه و روش سردار سلیمانی هشداری بود برای همه مسئولین کشور که تنها راه برون رفت از همه مشکلات و ارتباط بیشتر با مردم خدمت صادقانه و بی منت به مردم است.
خوش اقبال ابراز داشت: این راه را امام ( ره) بنیانگذاری کرد و در همه مراحل پیروزی انقلاب و پس از آن در زمان رحلتش ادامه یافت و همه دنیا شاهد حضور باشکوه مردم در دفاع از ارزشهای متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند و این رمز ماندگاری انقلاب است. 
وی تصریح کرد: امروزه هم مقام معظم رهبری به عنوان جانشین به حق امام راحل همین راه را طی می کند و شهید سردار سلیمانی نیز به عنوان سرباز انقلاب حماسه هایی بی نظیری را خلق می کند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تاکید کرد: سردار سلیمانی با رفتار بی نظیر خود به ما این پیام را داد که اگر بخواهیم محبوب و در جامعه اثرگذار و نام نیکی از خود برجای بگذاریم راهی جز صداقت، خدمتگذاری بی منت به مردم به عنوان ولی نعمات ما نداریم.
وی اظهار داشت: باید قدردان راه امام ( ره) و شهدا باشیم و در حقیقت امروزه اگر اقتدار و عظمت داریم به برکت خون شهدا و همه کسانی که در راه اعتلای انقلاب ایثار و از خودگذشتگی نمودن در مسیر رشد و توسعه کشور گام نهادند.
خوش اقبال اذعان داشت: باید در راستای ایجاد امید و نشاط در جامعه خود را برای ورود به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استفاده کنیم.
وی در پایان گفت: مقام معظم رهبری راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات را به عنوان دو آزمون مهم پیش روی مردم و مسئولان برشمردند که با درایت مردم از آزمون 22بهمن با سربلندی ملت عبور کردند و امیدواریم با حضور باشکوه در انتخابات هم باعث عظمت ایران اسلامی  شده و دشمنان را مایوس کنیم.

 

 

بازدید [ 311904 ]
برچسب ها