چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون اقتصادی استاندار کردستان:

مردم کردستان حس نوع دوستی والای خود در طرح کمک مومنانه به نمایش گذاشتند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: در طرح کمک مومنانه به افراد نیازمند مردم شریف کردستان حس نوع دوستی والای خود به بهترین شیوه به نمایش گذاشتند.
 مردم کردستان حس نوع دوستی والای خود در طرح کمک مومنانه به نمایش گذاشتند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ خالد جعفری ظهرامروز در دومین جلسه همکاری شورای استانی نهادهای انقلابی، حمایتی، عمومی و سازمان های مردم نهاد با دولت در طرح کمک مومنانه استان کردستان در محل سالن شهدای گمنام استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: اجرای طرح کمک مومنانه با فرامین حکیمانه رهبر معظم انقلاب در سطح کشور و استان و در ماه مبارک رمضان با استقبال فراوان مردم و دستگاهها و نهادهای دولتی ادامه یافته و تاکنون نیزافراد نیازمند کمک های متعددی را دریافت کرده اند که قطعا این امر خداپسندانه خاطره خوشی در اذهان باقی خواهد گذاشت.
وی افزود: خوشبختانه اجرای این طرح در مجموع موجب ایجاد آرامش در بین افراد آسیب دیده و نیازمند شده که امیدواریم با ادامه این حمایتها هرچه بیشتر شاهد کمک به نیازمند واقعی در جامعه باشیم.
جعفری تاکید کرد: در این طرح همه مجموعه های دولتی و حاکمیتی و نظامی و انتظامی و سازمان های مردم نهاد به ویژه در بحث مقابله با بیماری کرونا با همه توان وارد این عرصه شده و کمک های فراوانی را در اختیار نیازمندان قرار داده اند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از حضور پرشور خیرین و سازمانهای مردم نهاد در بحث حمایت از افراد آسیب دیده و نیازمند در بحث مقابله با بیماری کرونا و کمک های مومنانه در ماه مبارک رمضان در استان تقدیر کرد.
جعفری در ادامه سخنان خود از دستگاههای اجرایی استان خواست در زمینه کمک به افراد نیازمند از موازی کاری خودداری کرده و بر اساس آمار موجود در سامانه سخا که برای کمک به نیازمندان پیش بینی شده بسته های حمایتی خود را توزیع کنند.
وی اظهار داشت: اجرای طرح کمک مومنانه موجب ایجاد همدلی و اتحاد بی نظیر بین مردم، نهادهای دولتی و سازمان های مردم نهاد استان شده است.
معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان خاطر نشان کرد: اخیرا نیز با رایزنی های استاندار محترم و نیز کمک های بنیاد مستضعفان کشور کمک های نقدی و غیر نقدی فراوانی در اختیار افراد نیازمند به ویژه مرزنشینان و کولبران دارای کارت شناسایی بانک اطلاعات مرزنشینان استان قرار گرفته است.
جعفری در پایان از کمک های معیشتی در قالب طرح کمک مومنانه به کارگران فصلی و برخی از هنرمندان استان خبر داد.

 

بازدید [ 5415 ]
برچسب ها