چهار شنبه 15 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

مرزبانان با از خودگذشتگی امنیت و آسایش را برای جامعه به ارمغان آورده اند

استاندار کردستان گفت: مرزبانان رشید و سرفراز ایران اسلامی با از خودگذشتگی و نثار جان خود امنیت و آسایش را برای جامعه به ارمغان آورده اند.
 مرزبانان با از خودگذشتگی امنیت و آسایش را برای جامعه به ارمغان آورده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی مرزبانی استان کردستان در سنندج با بیان این مطلب اظهار داشت: حضور  پرشور مردم در انتخابات یکبار دیگر این پیام را به جهانیان اعلام کرد که مردم همیشه در صحنه ایران همانند گذشته از آرمانها و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی با نثار جان و مال خود صیانت خواهند کرد.
وی افزود: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کمال آرامش و امنیت برگزار شد که این قطعا نتیجه حضور همیشگی و با صلابت نیروهای امنیتی ، نظامی، انتظامی و به ویژه نیروهای مرزبانی در دفاع از امنیت مرزهای کشور و استان است که از آنها صادقانه تقدیر و تشکر می کنم.
مرادنیا ادامه داد: مردم و مسئولان با اتحاد و همدلی همانند گذشته دشمنان را نا امید کردن و آنها را از رسیدن به اهدافی که  برای ضربه زدن به انقلاب پیش بینی کرده بودند ناکام گذاشتند.
استاندار کردستان خاطر نشان کرد: همه برگزارکنندگان و دستاندرکاران هیتهای اجرایی و نظارت انتخابات و همه کسانی که در برگزاری سالم و پرشور انتخابات مشارکت کردند، همه در خلق این حماسه  افتخار ملی سهیم هستند.
استاندار کرستان اظهارداشت: استان کردستان با بیش از 220 کیلومتر مرز با کشور عراق در حال حاضر دارای امنیت  پایدار است که این امر قطعا ماحصل تلاشها و جانفشانی نیروهای مرزبانی استان است.
وی گفت: مرزبانان استان کردستان با همه توان خود در جهت ایجاد امنیت در مناطق مرزی استان تلاش می کنند و مسلما مردم و مسئولان استان قدردان ایثارگریهای هستند.
مرادنیا در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به شهدای مرزبانی استان کردستان در ادامه تصریح کرد: این عزیزان با نثار جان خود امنیت را به مردم به ارمغان آوردند و مسلما این گذشت و ایثار در درگاه خداوند متعال دارای ارج و پاداش خواهد بود.
وی در پایان همچنین با اشاره به تلاشها و از جان گذشتگی های نیروهای فداکار مرزبانی از خدمات بی دریغ و صادقانه سردار شیخی فرمانده سابق مرزبانی استان تقدیر و برای فرماندهی جدید مرزبانی استان آرزوی موفقیت کرد.
بازدید [ 308199 ]
برچسب ها