چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار:

معلمین مردم را به رعایت فاصله گذاری اجتماعی ترغیب کنند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: معلمین بایستی به واسطه جایگاه ارزنده خود سعی کنند تا مردم را به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اجرای دستورالعملهای بهداشتی در دوران شیوع بیماری کرونا ترغیب کنند.
 معلمین مردم را به رعایت فاصله گذاری اجتماعی ترغیب کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال ظهر امروز در مراسم از تجلیل از معلمین برتر آموزش و پرورش استان کردستان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم با بیان این مطلب اظهار داشت: معلمین همواره منشاء خدمات ارزنده ای در حوزه آموزش هستند و در سایه تلاشهای بی دریغ آنها نسل آینده انقلاب توانمندتر در راه رشد و توسعه کشور گام برخواهد داشت.
وی افزود: معلمین در جامعه اسلامی نقش و جایگاه برجسته ای دارند و در این راستا وظیفه همه ما قدردانی از جانفشانی و ازخودگذشتگی های معلمین در راه تربیت و تعلیم آینده سازان مهین اسلامیمان است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خاطر نشان کرد: معلمین همواره مانند شمع می سوزنند تا به جامعه روشنایی بخشیده و بارسنگین تعلیم و تربیت نسل جدید را بردوش کشند.
خوش اقبال ادامه داد: آینده روشن ایران اسلامی یقیا  نتیجه زحمات و تلاشهای بی شائبه معلمین دلسوز است.
وی اظهار داشت: شهید مطهری و شهدای گرانقدر جامعه معلمین و همه دست اندرکاران عرصه آموزش و پرورش با ایثار خود راه رستگاری و تعالی را فرا روی ما قرار دادند که همه وظیفه داریم از راه و روش این بزرگواران برای سرافزاری و اعتلای کشور پیروی کنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: دولت عنایت ویژه ای به رفع مشکلات و نارسایی های معیشتی معلمین دارد و همه توان خود را برای کمک به آنها بکار خواهد گرفت.
وی با تاکید به شآن و جایگاه والای معلمین در بخشی دیگر از سخنانش ابراز داشت: جایگاه معلمین در جامعه بسیار خطیر و گرانقدر است که برای جبران زحمات آنها باید تلاش زیادی به عمل آوریم.
خوش اقبال اذعان داشت: همه مدیران و مسئولان باید برای حمایت از قشر تلاشگر معلمین همه توان خود را بکارگیرند تا آنها با کمترین دغدغه به وظیفه الهی خود عمل کنند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: متاسفانه امروز شاهد هستیم که مشکلات و تنگناهای اقتصادی به خصوص برای جامعه معلمین وجود دارد که امیدواریم این کمبودها با برنامه ریزی برطرف شود.
وی همچنین به روند اجرای برنامه های آموزشی از راه دور دانش آموزان در پی شیوع ویروس کرونا پرداخت و گفت: در دوران شیوع کرونا علیرغم در خانه ماندن مردم اما معلمین در این شرایط نیز از راه دور به وظیفه خود عمل کرده و با احساس مسئولیت کردن و از طریق فضای مجازی و سایت های آموزشی همواره به دانش آموزان آموزش می دهند.
خوش اقبال در پایان گفت: معلمین در این شرایط سخت دوران کرونا می توانند به واسطه جایگاه و نفوذ خود مردم را به رعایت نکات و دستورالمعلهای بهداشتی برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا ترغیب کنند.

بازدید [ 71364 ]
برچسب ها