چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

نبود برنامه مدون مانع توسعه کردستان شده است

استاندار کردستان گفت: یکی از دلایل عدم توسعه یافتگی این استان در سال های گذشته، نبود برنامه ریزی مشخص، مدون، پیشرو و نداشتن یک راهبرد درست از سوی مسئولان و دستگاه های اجرایی برای انجام امور بوده است.
 نبود برنامه مدون مانع توسعه کردستان شده است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان از خبرنگار ایرنا، بهمن مرادنیا عصر چهارشنبه در نشست هم اندیشی و تبیین ابعاد و ضرورت های آمایش سرزمین کردستان اظهار داشت: برای دستیابی به توسعه در استان، اجرای آمایش سرزمینی بسیار ضروری به نظر می رسد و همه باید برای تدوین این مهم همگام باشند.
وی خواستار ارائه اطلاعات درست از هر بخش برای تدوین سند سرزمین آمایش استان شد و افزود: سند آمایش سرزمینی به نوعی راهنمای توسعه است و مدیران دستگاه ها باید در این راستا همت کرده و برای تدوین و اجرای این سند تلاش کنند.
استاندار کردستان با بیان اینکه این استان در توسعه ملی نقش بسزایی می تواند ایفا کند، تاکید کرد: این مهم در صورتی محقق می شود که از امکانات بالقوه استان به درستی استفاده شده و آن را بالفعل کرد.
مرادنیا ارائه اطلاعات درست را در تدوین سند آمایش سرزمین مهم اعلام کرد و یادآور شد: تدوین صحیح این سند راهنمایی برای تمام بخش ها از جمله بخش خصوصی در جهت انجام سرمایه گذاری است.
وی فضای یاس و ناامیدی در جامعه را ناشی از عملی نشدن وعده های مسئولان دانست و اضافه کرد: از آنجایی که اغلب وعده ها براساس پیش بینی ها و برنامه ریزی های نادرست بود، باور مردم به دستگاه های اجرایی را کاهش داده است.

بازدید [ 646722 ]
برچسب ها