جمعه 3 خرداد سال 1398

اخبار

وزیر راه و شهرسازی به منظور افتتاح طرح های راهسازی به کردستان سفر می کند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان گفت: وزیر محترم راه و شهرسازی روز دوشنبه هفته جاری و در بازدیدی یکروزه و به منظور افتتاح، کلنگ زنی و بررسی وضعیت طرح های در دست اجرای راهسازی وارد استان می شود.
 وزیر راه و شهرسازی به منظور افتتاح طرح های راهسازی به کردستان سفر می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ امیر قادری امروز با بیان این مطلب اظهار داشت:  کلنگ زنی 5 قطعه از کریدور شماره 10 و افتتاح 10 کیلومتر از قطعه 5  کریدور میاندوآب به کرمانشاه در کیلومتر 20  مسیر مواصلاتی سنندج به کامیاران از برنامه های پیش بینی شده در این سفر است.

وی افزود: همچنین بازدید از روند اجرای باند دوم محور سنندج  به همدان در گردنه صلوات آباد سنندج از جمله برنامه های سفر می باشد.

قادری ادامه داد: در ادامه سفر نیز وزیر محترم راه و شهرسازی از روند مراحل اجرایی و تکمیل فرودگاه سقز به منظور تسهیل و تسریع در روند اجرای آن بازدید خواهد کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان در پایان خاطر نشان کرد: پس از آن با حضور وزیر محترم راه و شهرسازی جلسه شورای هماهنگی حمل و نقل و مسکن استان تشکیل و وضعیت طرح ها و پروژه های زیربنایی بخش راهسازی و مسکن استان مورد بررسی قرار می گیرد.

برچسب ها