دو شنبه 7 بهمن سال 1398

اخبار

معاون استاندار کردستان:

پرسیدن حق مردم و جوابگویی وظیفه مسئولان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: مطابق با آرمان های انقلاب اسلامی مردم از حق اعتراض، درخواست و سوال برخوردار هستند و مسئولان نیز وظیفه داردند و باید پاسخگوی سوالات و مطالبات مردم باشند.
 پرسیدن حق مردم و جوابگویی وظیفه مسئولان است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال عصر سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان قروه اظهار کرد: با توجه به وظیفه سنگین مسئولان در قبال آگاه سازی مردم در دنیای ارتباطات و اطلاعات امروز باید دانستن را حق مردم و پاسخگویی به مطالبات را وظیفه خود بدانیم و به آن جامه عمل بپوشانیم.
وی داشتن گوش شنوا برای شنیدن درد دل مردم را توصیه امام (ره) و رهبر معظم انقلاب، تاکیدهای ریاست جمهوری دانست و گفت: طبق آرمان های انقلاب اسلامی مردم از حقوق اعتراض، درخواست و سوال برخوردار هستند و مسئولان نیز باید پاسخگوی سئوالات مردم باشند.
وی یادآور شد: با سکوت، عدم پاسخگویی و بی اعتنایی به مردم، نمی توان کار انقلابی و جهادی کرد بلکه ما به عنوان خدمتگذاران مردم باید قبل از اینکه آنها مشکلات را مطرح کنند خودمان به جنگ مشکلات برویم و نگذاریم مردم نسبت به عدم توجه مسئولان به جامعه، ناامید شوند. / ایرنا

 

برچسب ها