چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون استاندار:

پست، پشتوانه توسعه فروشگاه‌های اینترنتی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، گفت: به پشتوانه پست، این فرصت برای مجموعه های فروش اینترنتی فراهم شد تا با جلب اعتماد مردم، خود را ثابت کنند.
 پست، پشتوانه توسعه فروشگاه‌های اینترنتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ خالد جعفری در بازدید از پست استان، ضمن ابراز خرسندی از عملکرد خوب این دستگاه در شرایط کرونایی، افزود: به پشتوانه پست، این فرصت برای مجموعه های فروش اینترنتی فراهم شد تا با جلب اعتماد مردم، خود را ثابت کنند. 
وی خاطرنشان کرد: مقاومت در مقابل اتفاقات تازه طبیعی است اما باید فضا برای تقویت استارت آپ ها فراهم شود. 
جعفری با اذعان به عملکرد خوب پست در جابجایی خریدهای اینترنتی مردم در این ایام، اظهار داشت: باید از خدمات پست حمایت کنیم چرا که این خدمات به نفع جامعه است و دنیا نیز به این سمت حرکت می کند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در خصوص اعلام خبر ایجاد ستاپ (سکوی تجارت الکترونیک پست) از سوی مدیرکل پست کردستان، گفت: وجود مزیت مرز و گمرک فعال، می تواند زمینه مناسبی برای فعالیت ستاپ در استان فراهم کند. 
گفتنی است، ستاپ، مجموعه ای از استارت آپ های خانگی فعال در حوزه کسب و کارهای کوچک و بزرگ اینترنتی است که می توانند با امکانات و سرویس هایی که شرکت پست ارائه می کند، زنجیره ارزش خود برای ارائه خدمات و محصول خود به مشتری را تکمیل کنند.

بازدید [ 138567 ]
برچسب ها