سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

پیام تشکر و تقدیر استاندار کردستان از مردم برای برگزاری مراسم تاریخی نوروز در استادیوم ۲۲ گوڵان

بهمن مرادنیا برای برگزاری مراسم تاریخی نوروز در استادیوم ۲۲ گوڵان از مردم تقدیر و تشکر کرد.
 پیام تشکر و تقدیر استاندار کردستان از مردم برای برگزاری مراسم تاریخی نوروز در استادیوم ۲۲ گوڵان

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان متن این پیام به این شرح است؛

 

خواهران و برادران عزیز، مردم شریف کردستان!

🔹برگزاری آیین باشکوه نوروز و آغاز سال نو در استادیوم ۲۲ گوڵان سنندج، موجب غرور و افتخار اینجانب به عنوان یکی از فرزندان شما مردم بزرگوار و بافرهنگ شد.

🔹نمایشی زیبا از فرهنگ و هنر و جلوه‌ای از آیین‌های کهن ایرانی به اضافه متانت و وقار مردم عزیز و بافرهنگ ما و برگزاری منظم و شکوهمند این جشن دو پیام مهم از جانب مردم دارد:

 🔹نخست این که این مردم لایق بهترین‌ها هستند؛ مردمی اصیل و پاک و صاحبان ایران زمین که با برگزاری جشنی بزرگ و با این وسعت و جمعیت و با نمایشی از وقار و فرهنگ خود، چشم دنیا را خیره کردند.

🔹دوم این که کردستان در سایه‌سار جمهوری اسلامی ایران و در میانه‌ی خاورمیانه پرآشوب، در امان و آرامش است و امنیت آن مرهون پاس‌داری همین مردم است و این درس بزرگی برای همه ماست که در شهرها و روستاهای مختلف کردستان، نوروز ایرانی با این گستردگی و امان برگزار می‌شود. وقتی کار را به مردم بسپاریم، خودشان امین‌ترین و کاردان‌ترین هستند.

🔹ضمن تبریک مجدد سال نو، از تمامی عوامل اجرایی این برنامه به یادماندنی و تاریخی به ویژه افراد و شخصیت‌ها و نهادهای مردمی که زحمت برگزاری و نظم برنامه به عهده آنان بود و نیز ادارات و دستگاه‌های اجرایی و انتظامی که در خدمت مردم بودند، صمیمانه تشکر دارم و امیدوارم دیگر مراسم نوروزی در شهرها و روستاهای مختلف استان با همین نظم و شکوه برگزار شده و سال پیش رو  نیز سال عزت و افتخار و رفاه هر چه بیشتر برای مردم ما تا احسن‌الحال باشد.

▫️پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان

🆔 t.me/joinchat/AAAAAEIzk9PeWCFPiaTvTg

بازدید [ 630648 ]
برچسب ها