سه شنبه 7 بهمن سال 1399

اخبار

پیام دعوت استاندار و نماینده ولی فقیه در استان جهت حضور باشکوه تر مردم کردستان در ​راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان

بهمن مرادنیا استاندار کردستان و نیز سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان و نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری در پیامی مردم کردستان را به شرکت باشکوه در راهپمایی سیزدهم دعوت کردند.
 پیام دعوت استاندار و نماینده ولی فقیه در استان جهت حضور باشکوه تر مردم کردستان در ​راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ان کید الشیطان کان ضعیفا

سیزدهم آبان ماه روز بسیار مهمی است؛ به یک معنی روز دانش آموز است، به یک معنا روز دانشجوست و به یک معنا روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار جهانی

مقام معظم رهبری « مدظلی العالی »

اینک در آستانه سیزدهم آبان ماه، سالروز استکبار ستیزی و در تقویم انقلاب بار دیگر عموم مردم ایران اسلامی به پا خواهند خواست و فریاد ظلم ستیزی و ضد استکباری خویش را بر سر زورگویان و مستکبران عالم خواهند زد و با حضور شکوهمند خود برگ زرینی در  تاریخ انقلاب ثبت خواهند نمود.

براداران و خواهران ایمانی کردستانی آنچنان که از سابقه انقلابی گری شما برهمگان مسلم است راهپیمایی سیزدهم آبان ماه سالجاری با حضور شما مردم پرشورتر از هر سال در پاسخ به یاوه گویی های مستکبران و ایادی آنان در منطقه برگزار خواهد شد.

لذا ضمن ارج نهادن به بصیرت و آگاهی انقلابی شما مردم فهیم مجددا از حضورتان جهت حضور اثربخشتان در راهپیمایی سیزدهم آبان ماه دعوت به عمل می آید.

بهمن مرادنیا استاندار کردستان و سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان و نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری


بازدید [ 48678 ]
برچسب ها