چهار شنبه 1 اسفند سال 1397

اخبار

گزارش عملکرد یکساله دولت (1):

286 طرح در هفته دولت در کردستان به بهره برداری رسید

استاندار کردستان گفت: همزمان با گرامیداشت هفته دولت، 286 طرح عمرانی و خدماتی در این استان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی 13 طرح نیز آغاز شد
 286 طرح در هفته دولت در کردستان به بهره برداری رسید

دولت دوازدهم در مرداد سال 96 در حالی روی کار کارآمد که مردم استان کردستان مشارکتی 59 درصدی در انتخابات دور دوازدهم داشتند و 73 درصد از این شرکت کنندگان به برنامه های دولت حجت الاسلام حسن روحانی اعتماد کردند.

دولت جمهوری اسلامی ایران به عنوان قوه اجرایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای پاسخ گویی به اعتماد 73 درصدی مردم استان کردستان برنامه های خود را در قالب ها و محورهای مختلف در این استان پیاده و اجرایی کرد تا بتواند گام هایی اساسی برای تحقق مطالبات مردم این استان بردارد.

یکی از اقدامات دولت دوازدهم در این استان انتخاب بهمن مرادنیا به عنوان استانداری بومی برای سکانکداری دستگاه‌های اجرایی این استان بود و با مدیریت و نیرویی جدید اقدامات قابل توجهی در یک سال گذشته برای تحقق مطالبات مردمی این استان انجام شد.

خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سنندج با همکاری اداره کل روابط عمومی استانداری کردستان به منظور تشریح خدمات انجام یافته در استان کردستان مصاحبه های مختلفی را از مدیران کل ستادی استانداری کردستان همزمان با یکمین سالگرد شروع دولت داوزدهم و هفته دولت سال 1397 انجام داده است که در نتیجه این مصاحبه ها در قالب یک بولتن انتشار یافت که به ترتیب وهر روز دو مورد از مصاحبه های مدیران ستادی در قالب گزارش عملکرد بر روی پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان منتشر می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛
بهمن مرادنیا  با بیان اینکه طرح های مورد نظر از سوی 10 دستگاه اجرایی و هشت شهرداری در شهرستان های 10 گانه استان و با صرف یک هزار و 265 میلیارد و 502 میلیون ریال اعتبار احداث شده است افزود: 176 طرح ملی، 31 پروژه استانی و 79 طرح از محل سایر منابع و سرمایه گذاری بخش خصوصی ایجاد شده و توسط دستگاه های اجرایی از جمله راه و شهرسازی، شرکت توزیع نیروی برق، ورزش و جوانان، راهداری و حمل و نقل جاده ای، منابع طبیعی و آبخیزداری، دانشگاه علوم پزشکی، هواشناسی، جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی اجرا شده اند.
مرادنیا تاکید کرد: 34 طرح از 286 طرح قابل افتتاح توسط هشت شهرداری استان با صرف 64 میلیارد و 309 میلیون ریال اعتبار اجرا شده که 18 میلیارد و 520 میلیون ریال از این اعتبارات از محل منابع استانی و 45 میلیارد و 789 میلیون ریال نیز از محل اعتبارات سایر منابع تامین شده است
استاندار کردستان شهرداری های اجرا کننده 34 طرح مدیریت شهری را شامل شویشه، برده رشه، کانی سور، بانه، آرمرده، قروه، بیجار و کامیاران اعلام کرد.
وی با بیان اینکه در هفت دولت عملیات اجرایی 13 طرح نیز با 67 میلیارد و 859 میلیون ریال اعتبار پیش بینی شده آغاز شد، یادآور شد: 10 مورد از این طرح ها از سوی شهرداری بانه و کامیاران و سه مورد نیز از سوی شرکت توزیع نیروی برق و اداره کل ورزش و جوانان استان اجرا می شود.
مرادنیا اضافه کرد: 13 طرح آماده کلنگ زنی در این استان شامل چهار طرح با 23 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده از محل اعتبارات استانی و 9 طرح با 44 میلیارد و 859 میلیون ریال اعتبار پیش بینی شده از محل اعتبارات سایر منابع است


بازدید [ 320112 ]
برچسب ها