دو شنبه 20 مرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

معاون عمرانی استاندار کردستان خبر داد

22 میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی ناوگان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرهای بالای صدهزار نفر جمعیت کردستان اختصاص یافت

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: با پیگیری های به عمل آمده، از طریق سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور، مبلغ 22 میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی ناوگان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری های 4 شهر بالای صدهزار نفر جمعیت استان اختصاص یافت.
22 میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی ناوگان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرهای بالای صدهزار نفر جمعیت کردستان اختصاص یافت


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، مهندس امیر قادری اظهار کرد: با توجه به محدودیت قوانین بودجه ای، تخصیص اعتبار برای شهرهای بالای 100 هزار نفر جمعیت دارای محدودیت هایی بود که با رایزنی صورت گرفته از محل طرح تجهیز و ساماندهی آتشنشانی و خدمات ایمنی و نجات در قالب تبصره 3 ماده 41 و همچنین قانون مالیات بر ارزش افزوده و خرید ماشین آلات مندرج در قانون بودجه سال 96، این میزان اعتبار اختصاص یافت.
وی تصریح کرد: این اعتبار برای شهرداری های سنندج و سقز هر کدام به مبلغ 763 میلیون تومان و بانه و مریوان هرکدام به مبلغ 352 میلیون تومان می باشد.
معاون عمرانی استاندار کردستان تأکید کرد: شهرداری های شهرهای مذکور مؤظفند بستر لازم برای دریافت این اعتبارات را فراهم کنند و با توجه به ضرورت نوسازی ناوگان و تجهیزات سرویس دهی به آتشنشانی های این شهرها، اعتبارات دریافتی را در این راستا هزینه نمایند.

بازدید [ 759240 ]
برچسب ها