مدیران خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی را به مردم بازگو کنند
2 اسفند 95  10:18 ق.ظ
فرماندار شهرستان سنندج گفت: مدیران دستگاه های اجرایی در پایان سال با ارائه گزارش عملکرد خود تلاش ها و خدمات نظام جمهوری اسلامی را برای مردم بازگو کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ محمد ابراهیم زارعی امروز در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان سنندج با حضور روسای ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری با اشاره به حضور پر شور مردم شهرستان در راهپیمایی 22بهمن با بیان این مطلب اظهار داشت: اتحاد و همبستگی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه  نقشه های شوم  دشمنان را نقش بر آب کرد .

وی در ادامه ضمن تشریح خدمات ارزنده دولت و اجرای طرح های زیر بنایی در شهرستان افزود: در دهه ی مبارک فجر سال 1395 ،   231 پروژه با اعتباری بالغ بر 33 میلیارد تومان به بهره برداری رسیده که  این پروژه ها  در بخش های عمران شهری و روستایی شامل  بهداشتی ، آموزشی ، کشاورزی ، آب ، راه و دیگر زمینه ها مورد بهره برداری قرار گرفته است.

زارعی خاطر نشان کرد: یکی از عمده ترین پروژه ها گاز رسانی به روستاها ی تنگیسر ، نیر و محراب  است که با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان به بهربرداری رسید و این مهم  نتیجه اعتماد مردم شریف به دولت تدبیر و امید می باشد.

فرماندار سنندج بر لزوم جلوگیری از گسترش حاشیه نشینی در شهرها و روستاهای شهرستان تاکید و در ادامه گفت: از روسای ادارات ( شهرداری ، منابع طبیعی ، جهاد کشاورزی )  شهرستان توقع داریم در حفظ و حراست از اراضی ملی و کشاورزی نهایت دقت را داشته باشند تا از حاشیه نشینی در شهرها و روستاها جلوگیری شود .

زارعی اظهار داشت : انتخابات یک تکلیف قانونی برای دولت است و دولت مکلف است زمینه لازم را برای  مشارکت حد اکثری مردم فراهم کند.

وی خطاب به نخبگان شهرستان گفت: با مشارکت در انتخابات شرایطی را فراهم کنید تا مردم بتوانند افراد اصلح را انتخاب و زمینه توسعه در آینده را فراهم سازند .

فرماندار سنندج در پایان با اشاره  به شعار سال 1395 مقام معظم رهبری  (( اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل  ))از مدیران اجرایی شهرستان خواست تا زمینه تحقق این شعار را مهیا کنند.

 در پایان این جلسه فرماندار شهرستان سنندج از تلاشهای ارزنده مهندس عرفان مومن پور مدیر محترم منابع امور آب شهر ستان سنندج با اهدای لوحی  تقدیری  قدردانی کردند .