بیشترین اعتبار شهرستان به روستاها اختصاص یافته است
27 فروردين 96  08:32 ق.ظ
فرماندار شهرستان سقز گفت: در سال گذشته، در بخش کشاورزی، اعتبارات دو برابر شد و در بخش های آسفالت راه روستای، و گاز رسانی این اعتبارات چند برابر افزایش یافت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛علی اکبر ورمقانی امروز در آئین آغازین اولین جشنواره جوان برتر روستایی شهرستان سقز با بیان اینکه، آبادانی روستاها، در اولویت اول برنامه های شهرستان قرار دارد، افزود: پایه اقتصاد کشور، در روستاها و کار در روستا است و این یک افتخار است که در خدمت توسعه روستاها باشیم و همه تلاش خود را به عمل خواهیم آورد و با این وجود کمبودها را قبول داریم و برای رفع مشکلات همواره بیشتر تلاش خواهد شد.

فرماندار سقز با بیان اینکه به روستایی بودن خود افتخار می کنم، گفت: با خدای خود عهد کرده ام که هر ساله بیشترین اعتبار شهرستان را برای روستاها اختصاص دهم.

ورمقانی همچنین با اظهار خوشحالی از استقبال گسترده مردم از این برنامه و تشکر از برگزار کنندگان، گفت: برگزاری هرچه مناسب و با کیفیت این جشنواره باید به جد توسط اداره ورزش و جوانان پیگیری شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود، اظهار داشت:برای اولین بار در یک اقدامی مناسب ، 102 کیلومتر راه روستایی در روستاهای شهرستان سقز، آسفالت می شود.

فرماندار سقز از مردم خواست تا حضوری پرشور در انتخابات 29 اردیبهشت ماه 96 ، حماسه سیاسی در طراز فرهنگ، تمدن و غیرت ایران و کردستانی به جهانیان نشان داده شود و با حضور حداکثری در انتخابات باری دیگر توطئه های دشمنان ایران اسلامی را خنثی کنند.

لازم به ذکر است جشنواره جوان برتر روستایی برای نخستین بار و با حضور بیش از یک هزار و 500 نفر از مردم سقز در روستای 'رنگه ریژان' این شهرستان برگزار شد.