فرماندار قروه:دولت یازدهم نگاه ویِژه ایی به مسئولیت زنان دارد
27 فروردين 96  08:50 ق.ظ
فرماندار شهرستان قروه گفت: دولت یازدهم نگاه ویژه ایی به مسئولیت زنان دارد و چنین انتصاباتی نیز در این راستا بوده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛پرویز کولانی امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر بهزیستی شهرستان قروه با بیان این مطلب اظهار داشت: یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی این است که مسئولیت به عنوان یک فرصتی برای خدمت به مردم شناخته می شود و مسئولیت در هر بخشی با حساب و کتاب است.

وی افزود: اگر مسئولی در مسئولیت خود خدا را مدنظر قرار ندهد و در خدمت یک هدف دنیوی،جریان فکری،فرد، گروه و موضوع دیگری باشد مسئولیتش در نزد خدا پاداشی ندارد و در دید مردم فاقد ارزش است.

به گفته وی در سازمان بهزیستی خدمات خوبی برای حمایت از مددجویان ارائه می شود و در دولت تدبیر و امید نیز نگاه کارشناسی تر و توجه ویژه ای به سازمان بهزیستی شده است.

کولانی اضافه کرد: نگاه کارشناسی و دقیقی در نشست ها و کمیسیون های این سازمان وجود دارد که از نظرات کارشناسی با دید رفع مشکلات آسیب های اجتماعی استفاده و به ایجاد اشتغال توانخواهان توجه می شود.

وی یکی از دغدغه های شهرستان قروه را آمار بالای معلولین دانست و گفت: گاها در یک روستا بیش از 30 معلول وجود دارد باید در این زمینه فکر اساسی کرد.

فرماندار قروه خاطر نشان کرد: سازمان بهزیستی در زمینه آسیب های اجتماعی از قبیل اعتیاد، طلاق، خودکشی و سایر موارد از نیروی کارشناسی توانمندی برخوردار است که باید اعتبارات بیشتری در این زمینه جذب شود.

وی در پایان گفت: کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند علاوه بر وظیفه اداری از ثواب نیز برخوردار هستند.