سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ , ۱۸:۱۶:۰۳
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۵/۲۴ ساعت ۱۷:۲۹
لینک کوتاه مطلب:

همگام با سراسر کشور ادارات دولتی کردستان تا شنبە آیندە تعطیل هستند/ تردد بین استانی ممنوع است

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اعلام کرد همزمان با سراسر کشور ادارات کردستان از فردا دوشنبە تا پایان وقت اداری سی‌ام مردادماە سالجاری تعطیل است.

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ محمد ابراهیم زارعی به مصوبات ستاد ملی کرونا جهت کنترل و پیشگیری از شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: ادارات و سازمانهای دولتی از فردا دوشنبه تا پایان وقت اداری شنبه سی‌ام مردادماه ۱۴۰۰ تعطیل است و همزمان منع تردد از امروز یکشنبه بیست و چهارم مردادماه به مدت دو هفته اعمال می گردد.

وی اضافه کرد: طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، با پشتیبانی نیروی انتظامی تردد به شهرهای قرمز  و نارنجی( ممنوعیت تردد بین استانی، پلاک های غیر بومی) از ساعت ۱۲ امروز یکشنبه  بە اجرا گذاشتە می شود.

زارعی با بیان اینکە صدور هرگونه مجوز تردد برای خودروهای شخصی( بە استثنای مجوز درمان) در بازە زمانی فوق الذکر ممنوع است، اظهار کرد؛ کلیە مجوزهای صادره قبلی تا پایان محدودیت اعلام شده ملغی می گردد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان استفاده از ظرفیت بسیج برای تامین نیروی مورد نیاز نیروی انتظامی وهمکاری وزارت راه و شهرسازی جهت کنترل بهتر مبادی ورودی و خروجی را از دیگر مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا خواند و گفت:  هم اکنون کشور درگیر یک پیک سهمگین کرونا است، لذا از تمامی شهروندان گرامی خواهشمندم نسبت بە رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی عنایت خاص داشتە باشند .