چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ , ۰۸:۱۶:۰۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۷/۱۷ ساعت ۱۷:۱۰
لینک کوتاه مطلب:

 پیام تبریک استاندار کردستان بە مناسبت هفتە نیروی انتظامی

بهمن مرادنیا در پیامی  فرا رسیدن هفتە انتظامی را بە مجموعە نیروها، پرسنل و کارکنان خدوم و فداکار نیروی انتظامی در استان کردستان تبریک گفت.

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان، در این پیام آمده است؛
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران  که بحمدلله زیبنده به صفات ارزنده فراوان و در خط مقدم حفظ امنیت شهرها، بخش ها و روستاها و در ارتباط تنگاتنگ با اقشار مختلف مردم قرار دارد جزو افتخارات نظام اسلامی به شمار می رود که با اقتدار، صلابت، توانمندی و حفظ حقوق شهروندی توانسته است امنیت و آسایش خاطر را برای عموم مردم به ارمغان آورد و عرصه را نیز بر قانون شکنان و هنجار گریزان تنگ نماید.

جای دارد نیروی انتظامی همواره و در همه حال ارتباط عمیق و توام با اعتماد خود با اقشار مختلف را حفظ و تقویت نماید، چرا که امنیت پایدار تنها با حضور ، همراهی و پشتیبانی مردم حاصل می گردد و این مهم همواره باید سرلوحه کار این نیروی ارزشمند و فداکار قرار بگیرد.

اینجانب فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را بە تمامی فرماندهان، نیروها و پرسنل خدوم  ، فداکار و دلاور  نیروی انتظامی در استان کردستان تبریک عرض نمودە و سلامت ، سعادت و موفقیت یکایک شما بزرگواران و امنیت سازان عرصە اجتماع  در پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند یگانە مسئلت می نمایم.