پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ , ۰۰:۴۴:۱۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۷/۱۸ ساعت ۱۸:۱۹
لینک کوتاه مطلب:

مردم برای خارج شدن استان از وضعیت قرمز کرونایی همکاری بیشتری داشتە باشند/کارهای بزرگ انجام شدە درکردستان دیدە شود

استاندار کردستان از مردم درخواست کرد برای خارج شدن استان از وضعیت قرمز کرونایی همکاری و همراهی بیشتری در رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشتە باشند.

 

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در مراسم تقدیر از مدافعان سلامت و دست اندرکاران کسب رتبه درجه یک برتر کشوری توسط دو بیمارستان بعثت و کوثر سنندج گفت: در اوائل بیماری کرونا، ابعاد این بیماری برای ما ناشناختە بود و کمبود تجهیزات نیز وجود داشت کە با تلاش فراوان توانستیم بخشی از این مشکلات را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکە همە باید تلاش کنیم کە وضعیت استان از همە لحاظ در حال بهبود باشد، گفت: از مردم با فرهنگ کردستان درخواست دارم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کادر درمان را در مبارزه با کرونا و خارج شدن استان از وضعیت قرمز یاری کنند و حتما نسبت بە دریافت واکسن در جهت حفظ جان خود وعزیزانشان اقدام کنند.
مرادنیا همچنین بە کسب رتبە برتر کشوری توسط دو بیمارستان بعثت و کوثر سنندج نیز اشاره کرد و گفت: کسب عناوین برتر توسط دو بیمارستان استان نشان می‌دهد که ما در استان امکانات، توانایی و تجهیزات خوبی داریم.
استاندار کردستان با یادآوری اینکه لازم است کارهای بزرگ وارزندە استان به اطلاع مردم برسد، عنوان کرد:متاسفانه ما عادت کرده‌ایم اخبار منفی را بیشتر مورد توجه قرار دهیم و به اخبار مثبت توجه چندانی نشان ندهیم.
مرادنیا در پایان ضمن گرامیداشت یاد شهدای مدافع سلامت از همه تلاشگران و مدافعان سلامت مردم قدردانی کرد.
در این مراسم از تعدادی از مدیران ادارات، نهادها و سازمان‌هایی که برای پیشگیری و درمان بیماری کرونا تلاش کرده‌اند، تقدیر شد.