پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ , ۰۰:۳۸:۱۸
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۷/۳۰ ساعت ۱۴:۲۸
لینک کوتاه مطلب:

معاون سیاسی استاندار کردستان:

باید باور به نقش و تاثیرگذاری زنان در خانواده و جامعه تقویت شود

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: باید باور به نقش و اهمیت زنان در خانواده و جامعه شکل گیرد و این قشر به جایگاهی که در شان آنها باشد دست پیدا کنند و این باور نیز باید در جامعه تقویت شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری؛ ابراهیم زارعی امروز در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و خانواده کردستان و با حضور جمعی از اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی در سالن شهدای گمنام استانداری، با بیان این مطلب اظهار داشت: مشکل اساسی در جامعه ما این است که نگاه به دختران هم چون پسران نیست و آنها را در مرتبه پایین تری می بینند.
وی بر تغییر نگاه جامعه نسبت به زنان تاکید و اضافه کرد: زنان هم باید به توانمندی و استعدادهایشان باور داشته باشند و تمایل به پذیرش مسوولیت داشته باشند.
زارعی خاطرنشان کرد:بعد از شناخت ریشه آسیب اجتماعی باید به فکر پیشگیری از استمرار آن باشیم چراکه منفعت در این مسئله بسیار بیشتر از راهکارهای دیگر است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در پایان با بیان اینکه باور نخبگان به زنان هم تاثیر فراوانی در رشد و ترقی این قشر دارد، گفت: نیازهای زنان استان و مشکلات اساسی آنها را تهیه و به فراکسیون زنان و خانواده مجلس ارائه دهیم تا در راستای پیگیری آن مسوولان را یاری دهند.