پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ , ۰۲:۲۴:۱۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۹/۴ ساعت ۰۰:۵۴
لینک کوتاه مطلب:

استاندار کردستان:

مدیران بیانیه‌ی گام دوم انقلاب را سرلوحه توسعه استان قرار دهند

استاندار کردستان تاکید کرد که مدیران تحقق منویات رهبری در بیاینه‌ی گام دوم انقلاب را سرلوحه توسعه استان قرار دهند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ اسماعیل زارعی کوشا شامگاه در دیدار با فرماندهی و جمعی از معاونین سپاه بیت المقدس استان کردستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در محل دفتر خود با بیان این مطلب اظهار داشت: من با همه وجود به منویات مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی اعتقاد دارم و قطعا این منویات چراغ راه توسعه استان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: متاسفانه در برخی از شاخص ها استان از میانگین کشوری پایین تر است که ضروریست در این راستا همه مردم و مسئولان برای جبران این کاستی ها و تسریع روند توسعه پایدار استان تلاش خود را مضاعف کنند.

زارعی کوشا در بخشی دیگر از سخنانش به وجود وحدت و همدلی در استان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه امروزه در استان کردستان شاهد مجموعه ای از جریان های انقلابی و ولایت مدار اهل سنت و اهل تشیع هستیم که بایستی از افراد توانمند و کارآمد این جریان های انقلابی استفاده کرد.

وی همچنین خواستار پرورش کادر اجرایی متعهد و انقلابی در مسیر توسعه استان شد و در ادامه خاطرنشان کرد: ایجاد فضای مناسب برای فعالیت افراد انقلابی و جهادی و مورد اعتماد نظام و انقلاب با آمادگی های لازم قطعا باعث خواهد شد تا این افراد بیشتر استعدادها و توانایی های خود را به نمایش بگذارند.

استاندار کردستان تصریح کرد: قطعا جایگاه و نقش نیروهای مخلص سپاه و بسیج در تحقق اهداف بیانه ی دوم انقلاب اسلامی بسیار حائز اهمیت بوده و باید به درستی از این ظرفیت بی نظیر استفاده به عمل آید.

زارعی کوشا در پایان گفت: رضایت مندی مردم که از مهمترین رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری است باید در دستور کار قرار گیرد.