پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ , ۱۱:۳۷:۵۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ ساعت ۰۳:۳۷
لینک کوتاه مطلب:

لزوم بررسی دقیق وقوع حادثه حسین آباد/ نقاط حادثه خیز در جاده‌های کردستان ساماندهی می‌شود

استاندار کردستان خواستار بررسی دلیل وقوع حادثه در شهر حسین آباد سنندج شد و افزود: باید در اولین فرصت با کار کارشناسی مسیر مورد بازنگری جدی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، دکتر اسماعیل زارعی کوشا دقایقی بعد از وقوع حادثه واژگونی تانکر حامل سوخت در شهر حسین‌آباد سنندج، ضمن حضور در بخشداری حسین‌آباد، در جلسه فوری ستاد بحران استان کردستان شرکت کرد.
استاندار کردستان بعد از بازدید از محل وقوع حادثه، در جمع شماری از مدیران و مسئولان استان ضمن تسلیت به مردم شهر حسین‌آباد، از وقوع این حادثه تلخ اظهار تاسف کرد و گفت: امیدواریم که با یک کار کارشناسی و در کوتاهترین زمان ممکن از وقوع حوادث مشابه جلوگیری به عمل آید.

وی با اشاره به لزوم بررسی دقیق علت وقوع این حادثه در شهر حسین آباد، عنوان کرد: من از معاون عمرانی استانداری و سایر مسئولان مرتبط می‌خواهم که در زمان اندکی ضمن بررسی دلیل وقوع این حادثه، برای ایمن کردن این مسیر برنامه‌ریزی جدی داشته باشند.

استاندار کردستان ضمن تاکید بر رسیدگی به وضعیت مصدومین حادثه شهر حسین‌آباد، افزود: در خصوص برآورد خسارت‌های وارده به منازل مسکونی مردم باید در کوتاهترین زمان ممکن اقدامات لازم صورت گیرد.

وی ضمن تاکید بر لزوم رفع مشکلات به وجود آمده برای تعدادی از مردم شهر حسین‌آباد، بیان کرد: همه دستگاه‌های خدمت رسان در شهر حسین آباد حضور دارند و انتظار می‌رود که تا سامان دادن کامل مشکلات در محل حضور داشته باشند.

زارعی کوشا ضمن تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی در راستای ساماندهی محورهای حادثه خیز در تمامی جاده‌های استان کردستان، اظهار کرد: باید در کوتاهترین زمان ممکن تمامی این نقاط شناسایی و مشخص شوند تا نسبت به سامان دادن آنها اقدام شود.

وی با تقدیر از خدمت رسانی به موقع تمامی نیروهای امدادرسان در محل وقوع حادثه، گفت: از همه عزیزانی که به موقع در محل حضور پیدا کرده و نسبت به رفع مشکل اقدام کردند تقدیر می‌کنم.