جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ , ۲۱:۱۸:۴۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱/۴ ساعت ۰۳:۱۰
لینک کوتاه مطلب:

همراهی و مشارکت مردم ضامن امنیت پایدار در مرزهای کردستان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، مشارکت و همراهی فعال مردم را ضامن نهادینه کردن امنیت پایدار در مرزهای این استان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، مهدی رمضانی در سفری یک روزه به شهرستان مریوان از نحوه خدمت رسانی به مردم در ایام تعطیلات بازدید کرد.
وی ضمن بازدید از پاسگاه های مرزبانی مستقر در مناطق مرزی شهرستان مریوان، ضمن تبریک سال نو به پرسنل کادر و وظیفه شاغل در این منطقه، گفت: نهادینه کردن امنیت پایدار در مرزهای استان مرهون مشارکت و همراهی مردم است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی گفت: شما عزیزان با تلاش شبانه روزی و حضور در این مناطق پیام آور امنیت و آرامش برای مردم کشورمان هستید و به همین دلیل تقدیر از تلاش های شما عزیزان یک وظیفه همگانی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با همراهی مسئولان شهرستانی همچنین از محل اجرای طرح بیست و دومین طرح ملی خدمات بشردوستانه مسافرین نوروزی دریاچه زریبار بازدید کرد.
رمضانی ضمن تبریک سال نو با تشکر از زحمات جوانان، امدادگران، نجاتگران و تمامی پرسنل که در گرما و سرما داوطلبانه و بدون هیچ چشم داشتی خالصانه و مجدانه خدمات امدادی و بشردوستانه به مردم ارائه می دهند تقدیر و تشکر نمود.
وی افزود: حضور فعال جوانان هلال احمری در پایگاه های‌ نوروزی و جاده ای موجب آرامش خاطر و احساس امنیت برای مهمانان و مسافران نوروزی می شود که باید قدردان زحمات این عزیزان بود.
رمضانی همچنین در ادامه برنامه های خود، به همراه فرماندار و امام جمعه مریوان به منظور ارزیابی امکانات، تجهیزات و میزان آمادگی مراکز درمانی در ایام نوروز و تبریک سال نو به صورت سرزده از بیمارستان بوعلی بازدید کرد.