جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ , ۰۳:۲۳:۲۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۳/۳ ساعت ۱۴:۱۰
لینک کوتاه مطلب:

برطرف شدن مشکل تامین زمین در شهرستان قروه/عدالت در تخصیص زمین‌ رعایت شود

استاندار کردستان ضمن اعلام تامین زمین در شهرستان قروه برای همه متقاضیان در طرح نهضت ملی مسکن، خواستار رعایت عدالت در تخصیص‌ کیفی زمین‌ به متقاضیان شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، اسماعیل زارعی کوشا در جلسه شورای مسکن استان کردستان که به بررسی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان قروه اختصاص داشت با تبریک سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: سوم خردادماه روز بسیار بزرگی در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی به شمار می‌رود که در آن دشمن بعثی علیرغم همه پشتیبانی‌ها با رشادت فرزندان سلحشور ایران شکست خورد و برگ زرینی به تاریخ این مرزوبوم افزوده شد.
وی در ادامه به وجود مشکلات متعدد در شهرستان قروه و در خصوص تامین زمین برای متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اشاره و اظهار کرد: تلاش‌های بسيار زیادی صورت گرفت تا مشکل تخصیص زمین حل شود و خوشبختانه امروز شاهد هستیم که مشکلات این بخش پایان یافته و رضایتمندی نسبی در این رابطه شکل گرفته است.
زارعی کوشا با بیان اينکه موانع مربوط به نظام مهندسی و شهرداری نیز به پایان رسیده است، یادآوری کرد: بعد از تامین زمین لازم است که در حوزه اجرا نیز کارها به شیوه‌ای موثر پیش برود تا بتوانیم مطابق برنامه پیش بینی شده اقدام و حرکت ‌کنیم.
استاندار کردستان یکبار دیگر بر رعایت عدالت در تخصیص زمین‌های مرغوب در همه استان و شهرستان قروه شد و گفت: تدابیر باید به نحوی اتخاذ شود که هیچ یک از متقاضیان احساس نکنند در حق آنان اجحافی صورت گرفته است‌ و اولویت با اشخاصی باشد که قبلا واریز وجه انجام داده‌اند.
استاندار کردستان تاکید کرد:جهت ایجاد امید در مردم کارهای که انجام گرفته به خوبی اطلاع رسانی شود، چرا که این مهم باعث ایجاد انگیزه در متقاضيان برای جدیت در پیگیری طرح نهضت ملی مسکن است.