جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳ , ۱۴:۲۴:۲۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۲/۲۲ ساعت ۰۹:۲۶
لینک کوتاه مطلب:

پیام دکتر زارعی‌کوشا به مناسبت ۲۲ اردیبهشت،  سالروز سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان کردستان

به گزارش روابط عمومی استانداری کردستان متن پیام بدین شرح است

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله بیست و دوم اردیبهشت، سالروز سفر تاریخی و پربرکت مقام معظم رهبری به استان کردستان در سال ۸۸، یادآور حماسه‌ای بی‌نظیر از عشق، ارادت و شور و شعور مردمی است که با استقبالی بی‌نظیر، برگ زرینی در تاریخ این دیار کهن رقم زدند.

حضور پرمهر و برکت رهبر فرزانه انقلاب در کردستان، نقطه عطفی در مسیر توسعه و پیشرفت این استان مظلوم و مرزی بود.
رهبر معظم انقلاب با درایت و تدبیر کم‌نظیر خود، ضمن تأکید بر ظرفیت‌های بی‌نظیر کردستان و فرهنگی خواندن آن ، نقشه راهی روشن برای آینده این استان ترسیم فرمودند.

بیانات حکیمانه و رهنمودهای راهگشای ایشان، همواره چراغ راه مسئولان و مردم کردستان در مسیر توسعه و آبادانی بوده است.
سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به کردستان، موجب تقویت وحدت و همدلی در میان مردم این استان و همچنین افزایش انسجام و همبستگی ملی در کشور شد.

مردم کردستان، همواره ارادت و عشق خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب را به اثبات رسانده‌اند. حضور پرشور و باشکوه آنان در استقبال از رهبر معظم انقلاب، بار دیگر نشان‌دهنده این تعلق خاطر عمیق و ناگسستنی بود.

اینجانب، به عنوان خادم مردم کردستان، بر خود واجب می‌دانم که از صمیم قلب،  با گرامیداشت این سالیاد بزرگ و شیرین از محضر مبارک رهبر معظم انقلاب به خاطر سفر تاریخی و پربارشان به این استان تشکر و قدردانی نمایم  که شیرینی این سفر در یاد و خاطره مردم کردستان همچنان  ماندگار است .. همچنین درود میفرستم به  مردم غیور و باصفای کردستان که با استقبال بی‌نظیر خود، حماسه‌ای ماندگار خلق کردند.

بی شک، سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان، مایه خیر و برکت برای این استان بوده و منشاء تحولات عظیمی در عرصه‌های مختلف شده است. ما با تمام توان، تلاش خواهیم کرد تا با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، کردستان را به استانی توسعه‌یافته، آباد و سربلند تبدیل نماییم.

عزت و سربلندی ایران اسلامی و سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری را از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

اسماعیل زارعی کوشا
استاندار کردستان