پنج شنبه 23 اردیبهشت سال 1400

اخبار اقتصادی و عمرانی

آغاز عملیات اجرایی بلوار 36 متری دکتر معتمد وزیری با حضور استاندار کردستان

عملیات اجرایی احداث بلوار 36 متری دکتر معتمد وزیری حد فاصل بیمارستان کوثر تا کمربندی کمربندی آبیدر سنندج با حضور استاندار کردستان آغاز شد.
آغاز عملیات اجرایی بلوار 36 متری دکتر معتمد وزیری با حضور استاندار کردستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در مراسم کلنگ زنی احداث بلوار 36 متری دکتر معتمدوزیری با بیان اینکه احداث این بلوار یک کار عمرانی مهم در سنندج به شمار می رود گفت: با اتمام این پروژه عمرانی بخش زیادی از ترافیک مربوط به شهرک بهاران، دانشگاه کردستان و بیمارستانهای موجود در این مسیر رفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه هم اکنون همه مدیران استانی برای تعالی و توسعه استان در یک خط قراردارند گفت: با همدلی و همفکری بخش بسیار بزرگی از مشکلات استان قابل حل است و امیدوارم در سایه این اتحاد و همدلی قدم های بزرگتری برای توسعه استان و شهرستان سنندج برداشته شود.

مرادنیا مجموع اعتبارات پیش بینی شده برای احداث بلوار 36 متری دکتر معتمد وزیری را بیش از هشت میلیارد تومان و از محل منابع داخلی شهرداری سنندج بیان کرد و اظهار داشت: احداث این بلوار با تعامل بسیار خوب دانشگاه علوم پزشکی کردستان و شهرداری سنندج بصورت تهاتر صورت پذیرفته است که در جای خود این اقدام شایسته تحسین و تقدیر است.

وی ادامه داد: این بلوار با هزار و 300 متر طول و 36 متر عرض ایجاد می شود وبنا به قول مساعد شهردار سنندج این پروژه در مدت زمان یک سال به اتمام خواهد رسید.

بازدید [ 1155960 ]
برچسب ها