پنج شنبه 23 اردیبهشت سال 1400

اخبار

ابراز رضایت استاندار کردستان از پیشرفت پروژەهای عمران شهری سنندج/ تسریع در اجرا و اتمام پروژەها خواست و مطالبه مردم است

استاندار کردستان با ابراز رضایت از روند پیشرفت پروژە‌های عمران شهری سنندج تاکید کرد کە اتمام این طرح مطالبە و خواست مردم است.
ابراز رضایت استاندار کردستان از پیشرفت پروژەهای عمران شهری سنندج/ تسریع در اجرا و اتمام پروژەها خواست و مطالبه مردم است
بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در بازدید از تعدادی از طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرا ضمن ابراز رضایت از پیشرفت های موجود در این حوزه گفت: با تلاش شهرداری و همکاری های شورای شهر سنندج کارهای بسیار مهمی در بخش عمران شهری سنندج تاکنون انجام شده و کارهای مهم دیگری نیز در دست اجرا است.

وی با بیان اینکه اجرای پروژه های عمران شهری در راستای زیباسازی شهر، کاهش ترافیک، رفاه و در کل آسایش مردم است، افزود: از خواست ها و مطالبات مردم استان و شهر سنندج توجه به اجرای پروژه های شهری به بهترین نحو ممکن است و مسئولان باید در این راه همت مضاعف داشته باشند.

مرادنیا اضافه کرد: برای اجرای برخی از  پروژه ها هزینه های قابل توجهی صورت گرفته و باید با به نتیجه رساندن آنها وظیفه خود را تمام و کمال انجام دهیم.

استاندار کردستان بە همراە رئیس سازمان مدیریت و برنامە ریزی، معاون عمرانی استاندار، شهردار و رئیس شورای شهر سنندج و جمعی از مدیران مرتبط از پروژە های اتصال بلوار ساحلی به تقاطع غیر همسطح سنجرخان، بلوار ابن سینا در مسیر ورودی سنندج به همدان، طرح های در دست اجرای نایسر سنندج و کمربندی اسلام آباد سنندج بازدید و تصمیمات لازم برای تسریع در اجرای این طرح ها اتخاذ شد.

بازدید [ 8493 ]
برچسب ها