پنج شنبه 23 اردیبهشت سال 1400

اخبار اقتصادی و عمرانی

با حضور معاون استاندار و همزمان با چهارمین روز هفته کارگر:

خانه فرهنگ کار کشتارگاه صنعتی دام کردستان افتتاح شد

خانه فرهنگ کار کشتارگاه صنعتی دام کردستان صبح امروز در چهارمین روز گرامیداشت هفته کار، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان افتتاح و راه اندازی شد.
خانه فرهنگ کار کشتارگاه صنعتی دام کردستان افتتاح شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ خالد جعفری در آیین افتتاح و ابلاغ حکم فرهنگ یار این واحد کارگری، گفت: می‌توان با فرهنگ کار شایسته و ترویج و تعمیق فرهنگ تلاش و تعهد سازمانی به حفظ اشتغال و امنیت کارگران به عنوان بزرگترین دغدغه جامعه کارگری کمک کرد.
وی با اشاره به فعالیت نزدیک به ۳۰ خانه فرهنگ کار در کارگاههای استان اظهار داشت: امیدواریم بزودی در همه کارگاه ها، با افتتاح این خانه ها، شاهد افزایش کارایی و اثربخشی در محیط های کارگری استان باشیم.
امروز همچنین از کارگران کشتارگاه صنعتی کردستان تجلیل و قدردانی شد که در این مراسم معاون اقتصادی استاندار ضمن تبریک هفته کارگر، رفاه و معیشت کارگران را دغدغه امروز دولت برشمرد و گفت: خوشبختانه امروز شورای گفتگوی دولت و تشکلات کارگری و کارفرمایی در کردستان تشکیل شده تا هم افزایی، تعامل و تفاهم روزافزون برای حل مشکلات حوزه کارگری و کارفرمایی استان فراهم شود.
جعفری تغییرات ایجاد شده در کشتارگاه صنعتی دام کردستان را در سال‌های اخیر رضایت بخش خواند و افزود: با خصوصی‌سازی این واحد بزرگ صنعتی، استان در زمینه تهیه گوشت قرمز در مسیر رشد و توسعه قرار گرفت.
کشتارگاه دام صنعتی کردستان با اشتغالزایی مستقیم برای ۶۵ نفر و ایجاد اشتغال غیرمستقیم برای دهها کارگر دیگر، یکی از واحدهای بزرگ و موفق استان است که خوشبختانه در سالیان اخیر کمترین مشکلات در حوزه کارگری و کارفرمایی داشته است.

بازدید [ 48678 ]
برچسب ها