پنج شنبه 23 اردیبهشت سال 1400

اخبار فرهنگی و سیاسی

نیازمند نقشه راە جامع برای اطلاع رسانی در خصوص بیماری کرونا هستیم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد که در استان نیازمند یک نقشه راه جامع و کامل اطلاع رسانی برای مقابله با بیماری کرونا هستیم.
نیازمند نقشه راە جامع برای اطلاع رسانی در خصوص بیماری کرونا هستیمبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ محمد ابراهیم زارعی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان کردستان با بیان اینکه هم اکنون جامعه اطلاعات خود را در خصوص بیماری کرونا و چگونگی مقابله با آن از منابع مختلف و خصوصا از فضای مجازی دریافت می کند گفت: برای جلوگیری از پراکنده کاری و سردرگمی مردم لازم است نقشه راهی وجود داشته باشد تا بر اساس آن تولید محتوای مناسب انجام و از طریق صداوسیما و دیگر رسانه ها در اختیار مردم قرار بگیرد.

 وی با بیان اینکه به واسطه وجود تحریم ها و بیماری کرونا معیشت مردم سخت تر شده و ما با تمام وجود این مسئله را درک می کنیم، افزود: با تدابیر مقامات و مسئولان حتما وضعیت کشور تغییر خواهد کرد و در این شرایط وظیفه همه ما و خصوصا رسانه ها است که در جامعه امید آفرینی کنند.

 زارعی تاکید کرد: لازم است همه با همفکری به نوعی تدبیر کنند که صدا وسیما به عنوان رسانه ای فراگیر از اطلاع رسانی روتین در مورد کرونا خارج و پیامهایی اثربخش تر به جامعه مخابره کند.

وی اظهار کرد:  تنها مرجع موثق برای تصمیم گیری در خصوص بیماری کرونا ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا است که متاسفانه در سطح کشور شاهد چند صدایی و اظهار نظرهای متفاوت در این باره هستیم که این وضعیت کار را دشوار می کند و باید این شیوه اصلاح شود.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان استان برای مقابله با بیماری کرونا در ۱۴ ماه گذشته، یادآوری کرد: از همه مردم با فرهنگ و آگاه کردستان درخواست دارم با رعایت پروتکل ها و پرهیز از ساده انگاری بیماری کرونا کادر بهداشت و درمان را برای پشت سر نهادن پیک چهارم کرونا یاری کنند.
بازدید [ 102828 ]
برچسب ها