پنج شنبه 23 اردیبهشت سال 1400

اخبار انتخابات

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان;

شرایط برای برگزاری انتخابات پرشور در کردستان مهیا شده است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: شرایط برای برگزاری انتخابات پرشور در کردستان فراهم شده است و مردم استان با شور و اشتیاق خود را برای حضور حداکثری در انتخابات آماده می کنند.
 شرایط برای برگزاری انتخابات پرشور در کردستان مهیا شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال ظهر امروز در همایش فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات استان کردستان در محل سالن شهدای گمنام استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت:  با توجه به دستورالعمل صادره از سوی وزارت کشور و بر طبق برنامه روز شمار انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه هفته آینده فرایند رسمی این دوره از انتخابات آغاز می شود.
وی افزود: در این راستا فرمانداریهای مراکز حوزه انتخابیه آمادگی لازم را جهت ثبت نام داوطلبین از تاریخ دهم لغایت شانزدهم آبانماه سالجاری دارا هستند.
خوش اقبال خاطر نشان کرد: استان کردستان با پنج حوزه انتخابیه، دارای شش نماینده در مجلس شورای اسلامی است.
وی تاکید کرد: در این خصوص ستاد انتخابات استان با بهره گیری از کلیه ظرفیت ها زمینه مشارکت مردم را در این رخداد مهم سیاسی در چارچوب قانون فراهم نموده است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: مجریان انتخابات استان همگام با هیات های محترم نظارت شورای نگهبان سلامت و صیانت آراء مردم را به عنوان حق الناس، وظیفه خود دانسته و رعایت مر قانون را فصل الخطاب همه دست اندرکاران انتخابات میدانند.
وی درپایان ضمن تقدیر از حضور مردم در تمام برهه های حساس انقلاب اسلامی از کلیه افراد علاقمند و توانمند دعوت بعمل خواست که در این رقابت سیاسی شرکت نموده و زمینه را برای مشارکت حداکثری و توسعه روز افزون استان و کشور را فراهم کنند.
بازدید [ 664221 ]
برچسب ها