جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳ , ۱۴:۵۰:۰۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۹/۲۹ ساعت ۱۶:۰۲
لینک کوتاه مطلب:

دیدار امید‌آفرین استاندار کردستان از بانوی رکورد دار گینس؛

تجلیل استاندار از بانوی سنندجی که رکورد گینس را شکست/ ثبت رکورد گینس توسط «فاطمه ظاهری»

استاندار کردستان با حضور در منزل بانوی سنندجی «فاطمه ظاهری»، که توانست با طی کردن مسافت ۱۲ کیلومتری در آب‌های خلیج فارس با دستان بسته، رکورد جدیدی در گینس به ثبت برساند، از این افتخارآفرینی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری کردستان، “اسماعیل زارعی کوشا” امروز چهارشنبه ۲۹ آذر ماه با حضور در منزل فاطمه ظاهری رکورد دار گینس، افتخارآفرینی این بانوی سنندجی را تبریک گفت و از ایشان تجلیل کرد.

استاندار کردستان در این دیدار صمیمانه با بیان اینکه ورزشکاران و جوانان این استان در آوردگاه‌های مختلف جهانی توانسته‌اند برای کشورمان افتخار آفرینی کنند و برگ زرینی به شایستگی‌های این استان بیافزایند، اظهار کرد: امیدواریم راهتان پرتکرار باشد و شاهد آینده درخشان برای استان با وجود افتخارآفرینان این عرصه باشیم.

زارعی کوشا تصریح کرد:
امید است مانند همیشه شاهد درخشیدن جوانان این مرزبوم در عرصه‌های مختلف ورزشی و علمی باشیم و بارها پرچم کشور عزیزمان در این آوردگاه به اهتزاز درآید.

وی با اشاره به اینکه کردستان، خاستگاه و پایگاه ورزش‌های گوناگون است، خاطرنشان کرد: جوانان این استان علیرغم همه کاستی ها و مشکلات توانسته اند در رشته های ورزشی، در عرصه های ملی و بین المللی افتخارآفرینی کنند و خوش بدرخشند‌.

استاندار کردستان با ذکر اینکه
در حمایت از این بانوی توانمند ظرفیت های قانونی را بکار خواهد گرفت ضمن  قدردانی از خانواده این بانوی رکورددار، گفت: خانواده‌های این ورزشکاران در موفقیت آنان موثر و بستر ساز این افتخار آفرینی بوده اند که شایسته تجلیل و قدردانی هستند.

گفتنی است؛ فاطمه ظاهری، ۲۴ آبان ماه جاری توانست با شنا کردن مسافت ۱۲ کیلومتری در آب‌های خلیج فارس با حجاب اسلامی و دستانی بسته، رکورد جدیدی را در گینس به ثبت برساند.

طبق اظهارات این بانوی سنندجی ۲۰ سال است شنا می‌کند و در مسابقات داخلی کشور چندین مقام را کسب کرده است.