پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ , ۰۲:۳۶:۲۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱۰/۲ ساعت ۱۸:۵۷
لینک کوتاه مطلب:

با حضور استاندار؛

نماهنگ “کردستان من” رونمایی شد/ هنر گویاترین زبان‌ برای انتقال مفاهیم به مخاطبان است/ کردستان جان ایران است

استاندار کردستان با بیان اینکه کردستان جان ایران است، گفت: ما کُردها به اینکه همواره ایرانیانی غیرتمند، مرزبانان و مرزداران سلحشوری بوده‌ایم و دشمن هیچ گاه نتوانسته از مرزهای کردستان، وجبی از خاک سرزمین ما را تصاحب و از جان ایران عزیز اسلامی کم کند، افتخار می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری کردستان،”اسماعیل زارعی‌کوشا”، امروز شنبه دوم دی ماه، در آیین رونمایی از نماهنگ کردستان من که در محل پردیس سینما بهمن سنندج برگزار شد، از همت و تلاش دست اندرکاران تهیه این نماهنگ بسیار فاخر، قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه هنر بهترین ابزار تبیین است، افزود:  با زبان هنر در قالب فیلم، نمایشنامه، نماهنگ و سایر قالب های هنری بسیار بهتر می توان‌ مفاهیم عمیق را به مخاطب منتقل کرد.

زارعی کوشا با بیان اینکه کردستان جان ایران است، اضافه کرد:  کُردها و کردستانی ها یکی از ایرانی‌ترین و اصیل‌ ترین اقوام هستند ، هر کُردی در هرجای دنیا که زندگی می‌کند ریشه ایرانی دارد.

زارعی کوشا ادامه داد: ما کُردها به اینکه همواره ایرانیانی غیرتمند، مرزبانان و مرزداران سلحشوری بوده‌ایم و دشمن هیچ گاه نتوانسته از مرزهای کردستان، وجبی از خاک سرزمین ما را تصاحب و از جان ایران عزیز اسلامی کم کند، افتخار می‌کنیم.

وی از دانش‌آموزان، جوانان و نونهالانی که در خلق این اثر فاخر نقش داشته‌اند قدردانی کرد و گفت: امیدوارم جوانان این استان و کسانی که بازیگر این نماهنگ بودند، آینده کردستان را بسازند و  ما افتخار کنیم که کردستانی سربلند و پیشرفته داریم.

در این مراسم با حضور استاندار، از دانش آموزان هنرمند و صاحب اندیشه در خلق نماهنگ کردستان من، تجلیل شد.