پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ , ۰۲:۱۱:۴۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ ساعت ۱۳:۵۹
لینک کوتاه مطلب:

مشارکت در انتخابات نمادی از پشتوانه مردمی نظام است/ مردم با هر سلیقه‌ای پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد/پرهیز از جانبداری اصل مهم حفظ سلامت انتخابات ازسوی مسئولان است

استاندار کردستان بر لزوم بی‌طرفی همه مسئولان، فرمانداران و بخشداران در انتخابات پیشرو تاکید کرد و گفت: در فرآیند انتخابات روی سلامت، رقابتی بودن، امنیت و مشارکت بالای انتخابات تمرکز داریم.

به گزارش روابط عمومی استانداری کردستان، “اسماعیل زارعی کوشا” امروز جمعه، ۱۳ بهمن ماه در جلسه هم اندیشی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۴۰۲، که در محل سالن پیامبر اعظم (ص)برگزار شد،با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، یاد و خاطر شهدای گرانقدر،امام راحل(ره) و همه کسانی که برای استقرار، استقلال و پایداری این نظام الهی زحمت کشیده‌اند، را گرامیداشت.

وی ضمن تبریک به کاندیداهایی که در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تایید صلاحیت شده‌اند، افزود: اگر کسی بر مدار تکلیف وارد این عرصه شده باشد خواه برنده ظاهری انتخابات باشد یا نه، اما قطعا نزد خداوند متعال  مأجور است‌.

استاندار کردستان خطاب به نامزدهای این دوره از انتخابات گفت: امیدواریم ورود و حضور شما موجب مشارکت گسترده مردم در انتخابات پیشرو باشد که مطالبه اصلی مقام معظم رهبری است.

زارعی کوشا با بیان اینکه هر کدام از ما اگر بر حداقل تحلیلی از شرایط فعلی جهان و منطقه واقف باشد می داند که امروز مشارکت بسیار حیاتی و موثر است چرا که عرصه، عرصه تقابل جبهه حق و مقاومت در مقابل جبهه باطل و استکبار است، افزود:  مشارکت در انتخابات یکی از نماد‌های پشتوانه مردمی نظام  است و موجب تقویت جبهه حق و مقاومت می‌شود.

وی تصریح کرد:  بر اساس آنچه در قانون آمده و مطالبه مقام معظم رهبری است و رئیس جمهور به صراحت بیان کرده است: دولت در سطح ملی و استانی هیچ نامزد و کاندیدایی در انتخابات ندارد لذا وظیفه ما، بخشداران، فرمانداران و همه عوامل و دستگاه‌های اجرایی بر اساس شاخص‌های معظم له، تلاش برای برگزاری انتخابات مبتنی بر رقابت، مشارکت، امنیت و سلامت است.

استاندار کردستان برگزاری انتخابات سالم و تامین امنیت برای برگزاری انتخابات را وظیفه مهمی دانست و گفت: باید انتخاباتی برگزار کنیم که  رضایت قلبی مقام معظم رهبری تامین شود و برای تحقق این مهم باید همه جهادی بکوشیم.

زارعی کوشا بر برگزاری انتخابات در کمال امنیت و بدون جانبداری تاکید کرد و ادامه داد: امیدواریم با اهتمام مجموعه هیات‌های اجرایی، نظارت، بازرسی و کمیته‌های فعال ذیل ستاد انتخابات و همه کاندیداها کمک کنیم انتخابات پر شور و بانشاط برگزار شود.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان از همه ظرفیت‌های قانونی برای تأمین سلامت انتخابات استفاده کنند، یادآور شد: یقینا
خروجی انتخابات بر اساس آنچه سلیقه و انتخاب مردم است موجب تسریع پیشرفت و توسعه استان خواهد بود.