یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ , ۱۴:۳۱:۴۳
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ ساعت ۱۶:۰۴
لینک کوتاه مطلب:

با حضور استاندار؛

۱۹۶ پروژه مخابراتی در کردستان افتتاح شد

  با حضور استاندار کردستان ۱۹۶ پروژه مخابراتی با سرمایه‌گذاری ۳۲۲ میلیارد و ۸۴۱ میلیون تومان در ششمین روز از دهه مبارک فجر به صورت همزمان در استان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی استانداری کردستان، امروز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر، ۱۹۶ پروژه مخابراتی با سرمایه‌گذاری ۳۲۲ میلیارد و ۸۴۱ میلیون تومان در ششمین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار کردستان به صورت همزمان در استان به بهره‌برداری رسید.

استاندار کردستان در مراسم افتتاح این پروژه‌ها، مجموعه نیروهای پرتلاش مخابرات استان را مجموعه‌ای همدل، پای کار و دارای برنامه دانست و اظهار داشت:  دستگاهی که برای مسیر خود هدف گذاری کرده و با برنامه‌ریزی خدمت می‌کند قطعا موفق است.

زارعی کوشا با بیان اینکه  ۵۰ درصد کارها بر اساس برنامه محوری پیش‌می‌رود، افزود: با وجود همه مشکلات و مسائل توفیقات ویژه‌ای در استان حاصل شده که همه نشان از تعامل و همکاری منسجم مدیران و مسئولان استان است‌.

لازم به ذکر است: این پروژه‌ها شامل ۱۲ طرح در بانه، ۲۸ طرح در بیجار، ۲۰ طرح دهگلان، هشت طرح دیواندره، ۶ طرح سروآباد، ۴۱ پروژه سقز، ۴۷ مورد سنندج، پنج مورد قروه، ۱۲ طرح کامیاران و ۱۷ پروژه مریوان است.

از این تعداد، ۴۷ طرح با سرمایه‌گذاری ۷۹ میلیارد و ۱۹۴ میلیون تومان مربوط به شهرستان سنندج است.

از ابتدای امسال تا پایان آذر، ۵۲۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در حوزه مخابرات استان سرمایه‌گذاری شد.