پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ , ۰۱:۴۰:۳۲
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ ساعت ۰۹:۲۷
لینک کوتاه مطلب:

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کردستان خبر داد:

مهلت ثبت‌نام آزمون طرح شهید زین‌الدین در استان کردستان تا پایان روز سه‌شنبه پنجم اسفندماه سال‌جاری تمدید شد

عبدالله رشیدی‌پور، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کردستان اعلام کرد، مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین در استان کردستان تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان، عبدالله رشیدی‌پور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کردستان در خصوص تغییرات در مهلت ثبت‌نام و زمان برگزاری آزمون طرح شهید زین‌الدین، گفت: پیرو خبر قبلی انتشار آگهی استخدامی طرح شهید زین‌الدین در سامانه جهاددانشگاهی کشور به نشانی hrtc.ir ، تغییراتی در زمان، مهلت ثبت‌نام، روز برگزاری آزمون و اصلاحاتی در شرایط احراز برخی رشته‌های شغلی به داوطلبان ایجاد شد.

وی افزود: بر این اساس آخرین مهلت ثبت‌نام این طرح در استان ایلام که تا تاریخ ۱۸ بهمن‌ماه بود تغییر یافت و تا پایان روز سه‌شنبه مورخ پنجم اسفندماه سالجاری مهلت ثبت‌نام‌ تمدید شد.

معاون استاندار کردستان یادآور شد: با توجه به همزمانی آزمون، با سایر آزمون‌های کشوری و به‌منظور ایجاد شرایط مناسب برای داوطلبان، آزمون در روز جمعه مورخ ۳۱ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

رشیدی‌پور اظهار داشت: با توجه به اصلاحات و اضافات شرایط احراز برخی رشته‌های شغلی به داوطلبان عزیز توصیه اکید می‌شود ضمن مراجعه به سایت جهاد دانشگاهی کشور به آدرس hrtc.ir نسبت به دریافت و مطالعه دقیق فایل اصلاحیه دفترچه راهنما (۱و۲) اقدام نمایند.