یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ , ۱۴:۲۹:۰۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۲/۲۲ ساعت ۱۷:۵۹
لینک کوتاه مطلب:

استاندار کردستان در دیدار با رییس فدراسیون جودو عنوان کرد:

استعدادهای ورزش جودو در کردستان شناسایی و حمایت شوند

استاندار کردستان گفت: در زمینه استعدادیابی در رشته ورزشی جودو کارهای خوبی در استان صورت گرفته که نیاز است این کار با جدیت بیشتری ادامه یابد

 

 

به گزارش روابط عمومی استانداری کردستان ؛ اسماعیل زارعی کوشا روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه در دیدار رئیس فدراسیون جودو اظهار کرد: استعدادهای بسیار خوبی در زمینه جودو در کردستان وجود دارد که می توانند، در رقابت های ملی و جهانی افتخارآمیز باشند.
وی با بیان اینکه در رشته جودو در استان تلاش های زیادی انجام شده است، ابراز امیدواری کرد این زحمات برای موفقیت های بیشتر تداوم داشته باشد.
استاندار کردستان یادآور شد: هیات جودو خدمات بسیار خوبی به این ورزش در استان داشته و ما نیز تمام تلاش خود را برای حمایت از این هیات بکار می گیریم.
استاندار کردستان در ادامه به خودداری آرش میراسماعیلی در رقابت با ورزشکار رژیم صهیونیستی در سال ۸۳ اشاره کرد و افزود: این عمل کار بسیار ارزشمندی بود و عزت شما ناشی از همان حرکت افتخارآفرین است.
زارعی کوشا یادآور شد: خودداری شما از رقابت با حریف اسرائیلی نماد مبارزه با رژیم صهیونیستی شد و امروز همه به حقانیت کار شما ایمان آورده اند.
وی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را مایه رسوایی این رژیم در جهان دانست و گفت: شما از حق خود برای قهرمانی گذاشتید تا به رژیم صهیونیستی مشروعیت ندهید.
استاندار کردستان در بخش دیگری از سخنانش به پایین بودن منابع بانکی استان های زاگرس نشین به ویژه کردستان اشاره داشت و اضافه کرد: این استان ۶ دهم درصد منابع بانکی را در اختیار دارد که ناچیز است و باید افزایش یابد.
گفتنی است: «آرش میراسماعیلی» رییس فدراسیون جودو روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه جهت حضور مجمع عمومی و سالیانه هیات جودو کردستان به این استان سفر کرد و همراه با مدیرکل و معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان کردستان و رییس هیات جودو استان با اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان دیدار کرد.