جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳ , ۱۳:۲۶:۵۳
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۲/۳۱ ساعت ۲۰:۵۰
لینک کوتاه مطلب:

معاون سیاسی – امنیتی استاندار:

بازنشر خلاقانه خدمات خادم جمهور در کردستان/کردستان مورد توجه ویژه شهید آیت الله رئیسی بود

معاون سیاسی – امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت : شهید آیت الله رئیسی، نگاه ویژه ای به توسعه استان کردستان داشت و شمار مصوبات خادم جمهور در دو سفر استانی با تخصیص اعتبارات جهشی از یادگارهای ماندگار رئیس دولت سیزدهم در تاریخ ذهن مردم کردستان است.

مهدی رمضانی در جلسه فوق العاده شورای اطلاع رسانی استان ضمن باز روایت حادثه تلخ سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه درآذربایجان شرقی و استاندار این استان تشریح کرد که شهادت خادم الرضا و سید محرومان به همراه تیم همراه بسیار ضایعه بزرگ و سهمگینی است که جای این مرد خادم به این زودی ها پر نخواهد شد.
او به ابعاد شخصیتی شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی در خدمت صادقانه ، با اخلاص و ایمان راستین در دوران ریاست جمهوری اشاره کرد و از رسانه ها خواست در باز نشر خلاقانه خدمات خادم جمهور در کردستان قلم فرسایی کنند.
رمضانی با اعلام اینکه مردم کردستان خاطره شیرینی از خدمات خادم جمهور دارند و این رسالت رسانه ها  را به نسبت باز روایت حرفه ایی این خدمات کاملا توسعه گرایانه، سنگین تر می کند؛ توضیح داد که ابراز احساسات مردم کردستان نسبت به شهادت رئیس جمهور و تیم همراه در قاب رسانه ملی نشانه زندگی واقعی سید محرومان در بین مردم است.
او حضور در میدان خادم جمهور در تمام تلخی و شیرنی های مردم از جمله همدردی در تراژدی حوادث سیل و زلزله و یا لحظه ثبت و ضبط خاطره شیرین بهره برداری از کلان پروژه های ماندگار را از خصایص رئیس جمهور شهید عنوان کرد و تصریح کرد که افق بلند و نگاه منیع این شخصیت جهادی شهید در مقام ریاست قوه مجریه در تاریخ جاودانه است.
رمضانی با تاکید چندباره بر وقوع تلخ ضایعه بزرگ شهادت رئیس جمهور و تیم همراه، به رسانه ها پیشنهاد داد که از هم اکنون با نگارش خبر، گزارش، مصاحبه های حرفه ایی و تولید محتوای امید آفرین بذر امید ادامه راه دکتر رئیسی را به مردم ایران به ویژه کردستان مخابره کنند.
او تشریح کرد که جهان بینی رئیس جمهور شهید، ساختن «ایران قوی» با تمام نشانه های «تمدن اسلامی» مورد انتظار رهبری بود و تمام و کمال  بر این محور برنامه ریزی و تا آخرین لحظه شهادت برای تحقق این شعار در سطح ملی و جهانی تلاش کرد.