جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳ , ۱۵:۱۳:۳۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۲/۳۱ ساعت ۱۲:۳۳
لینک کوتاه مطلب:

استاندار کردستان در خبر صبحگاهی سیمای مرکزی کردستان:

شهید «آیت الله رئیسی» توجه ویژه ای به مردم کردستان داشت

استاندار کردستان گفت: شهید «آیت الله رئیسی» توجه ویژه ای به مردم کردستان داشت و همواره به بنده توصیه می‌کرد از ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم استان استفاده شود

اسماعیل زارعی کوشا با بیان اینکه آیت الله رئیسی در طول دو سال اخیر سه بار به کردستان سفر کرد، افزود: ایشان می‌فرمود اگر نیاز باشد برای رفع مشکلات کردستان سی بار هم به کردستان سفر می‌کنم.

وی یادآور شد: کردستان در شرف تدارک سفر چهارم سفر رئیس جمهور به کردستان بود و در هیچ دولتی رئیس جمهوری در فاصله دو سال سه بار به استانی سفر نکرده است.

استاندار کردستان بیان کرد: گره‌های زیادی در کردستان وجود داشت و پروژه‌های بر زمین مانده زیادی در این استان مانده بود که مشکل آب شرب سنندج به عنوان یک مشکل جدی مطرح بود و این مشکل با کمک و تأکیدات آیت الله رئیسی رفع شد.

زارعی کوشا اضافه کرد: آیت الله رئیسی در سفر سوم خود به کردستان پروژه‌های بسیاری از جمله راه آهن همدان سنندج را افتتاح کردند و با کمک رئیس جمهور شهیدمان توانستیم کارهای بسیاری به سرانجام برسانیم.

وی افزود: این مصیبت برای ما مصیبت سنگینی است و این سعادت نیز حق آیت الله رئیسی بود که خادم علی بن موسی الرضا در شب میلاد آن حضرت به مقام شفیع شهادت نائل شوند.

استاندار کردستان به مردم استان اطمینان داد که اجازه نمی‌دهیم هیچ اختلالی در خدمت رسانی به مردم ایجاد شود و سعی می‌شود مسیری که آیت الله رئیسی برای ما ترسیم کردند دنبال شود.

زارعی کوشا ابراز امیدواری کرد آرمانی که شهید آیت الله رئیسی برای مردم کردستان داشت از جمله خدمت و توسعه برای تعالی استان را پیش بگیریم.