یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ , ۱۲:۴۵:۵۵
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۳/۲۲ ساعت ۲۱:۵۰
لینک کوتاه مطلب:

 حضور معاون استاندار کردستان در دیواندره؛ از توسعه تا انتخابات

 تمرکز بر پیگیری مصوبات سفر شهیدجمهور و توسعه پایدار دیواندره/ مدیریت استراتژیک منابع، در دستور کار استانداری کردستان قرار دارد/مدیریت مصرف انرژی مصداق حق‌الناس است/ انتخابات سالم، ایمن و با مشارکت حداکثری، برای کردستان حیاتی است

عبدالله رشیدی پور، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کردستان در جلسه شورای اداری دیواندره بر رفع مشکلات تامین و جذب نیروی انسانی متعهد و متخصص در نظام اداری استان تأکید کرد و خدمتگزاران دولت را بر رعایت اصل بی‌طرفی در انتخابات دعوت کرد

به گزارش روابط عمومی استانداری کردستان، امروز سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ عبدالله رشیدی‌پور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کردستان در سفر به دیواندره، در جلسه شورای اداری این شهرستان حضور یافت.
رشیدی‌پور گفت در تلاش هستیم نقشه راه توسعه دیواندره را تدوین کنیم و برای این امر نیازمند نیروی انسانی متعهد و متخصص در تمامی زمینه ها هستیم.

وی گفت: مشارکت‌ها و اولویت‌های دولت با نگاه عمیق به نقش مردم، زیربنای پایدار توسعه استان هستند و تداوم این رویکرد حتی در زمان برگزاری انتخابات ضروری است.

معاون استاندار کردستان تأکید کرد: توجه به مدیریت مصرف انرژی خصوصاً در ماه‌های اوج مصرف و فصل تابستان و تکلیف دستگاه‌های دولتی به پرداختن به این مسئله به جدیت و به عنوان یک مولفه مهم برای رعایت حق‌الناس  در نظر گرفته شود.
رشیدی‌پور اشاره کرد: برای حمایت از فرآیند انتخابات، تمهیدات لازم برای تجهیز و آماده‌سازی دستگاه‌های اجرایی به عمل آمده تا انتخابات شفاف و سالم برگزار شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کردستان بیان داشت: فرآیندهای سیاست‌گذاری جهت استفاده بهینه از نیروی انسانی و منابع مالی و اداری استان و به تبع آن شهرستان دیواندره مورد بحث و بررسی قرار گرفته و نیازهای ویژه استان به وزارت کشور اعلام شده است.

معاون استاندار کردستان افزود: به منظور تقویت بنیه اجتماعی و مدیریت منابع، بر سیاست‌های منسجم و دقیق کاری هر دستگاه اجرایی تأکید شده تا با تدوین برنامه‌های کاری، اثربخشی و بهبود خدمات دولتی افزایش یابد.

رشیدی‌پور در پایان عنوان کرد: رعایت اصول اخلاقی و قانونی در فرآیند انتخابات بویژه امانت‌داری و بی‌طرفی کارمندان دولتی، به عنوان اصولی است که توسط رهبری و نظام جمهوری اسلامی مورد تأکید قرار گرفته و باید به نحو احسن پیاده‌سازی شوند، تا اعتماد عمومی به نظام و قانون انتخابات افزایش یابد.